Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 2 Mart Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’in sekizinci haftasında ödülün yarışmacıların aileleri ile ilgili olması onların parkurda hızlandırdı. Survivor 39. bölümde iletişim oyununu kazanmak isteyen takımların mücadelesi nefes kesti. Son ana kadar büyük bir heyecan içinde geçen iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları sevinen taraf oldu. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 2 Mart Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 22:49
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 22:49
Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 2 Mart Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan yarışma programı Survivor 2021’de mücadele dolu iletişim oyunu ekrana geldi. İki takım yarışmacıları da aileleri ile iletişim kurma şansını elde etmek için parkurda kıran kırana mücadele verdi. Müthiş bir tempoda geçen oyunda iletişim oyununu kazanan takım, yemekten bile önemli olan manevi bir ödülü kazanmanın sevincini yaşadılar. 2 Mart Salı akşamı Survivor 39. bölümde iletişim oyununu hangi takım kazandı? İletişim ödülü neydi?

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam iletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen mektupları okuyabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları okuyabilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de iletişim oyunu için takımlar birer erkek ve kadın yarışmacı belirledi. Ünlülerden İsmail – Merve, Gönüllülerden Aleyna – Poyraz parkura çıktı. Dört başarılı atışı rakibinden önce yapan Poyraz, seçim avantajını Gönüllüler takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de yarışmacılar için manevi anlamı büyük olan iletişim oyununda ilk defa oynayacakları bir parkura çıkıldı. Parkurun başından sonuna kadar taşınan merdiven ile çeşitli engellerden geçen yarışmacılar, finalde ise yüksek bir yere çıkıyorlar ve önündeki bir zemine çaptırarak iki sağa iki sola olmak üzere 4 basket atışı yapmaları gerekiyordu. İletişim oyunda ilk üç oyunu alan Gönüllüler oldu ve skoru 3-0 yaptı. Sonrasında üç oyunu alan Ünlüler beraberliği sağladı. Skor 3-3 olduktan sonra sayıları takımlar sırasıyla aldı. Müthiş mücadelenin sonunda skor 9-9 oldu ve iletişim oyununu kazananı belirlemek için bayrak yarışı yapıldı.

Bayrak yarışında Ünlülerden Merve – İsmail, Gönüllülerden Aleyna – Poyraz ikilisi çıktı. Normal oyuna göre atışlarda 4 değil altı başarılı atış yapılması gerekiyordu. Atıcılar ise Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Poyraz oldu. Parkurda atışlara birlikte gelen yarışmacılardan Poyraz, Merve’ye göre daha başarılı atışlar yaptı. Ve Survivor’da iletişim oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin sekizinci haftasında sembol oyununu kadınlarda Ayşe, erkeklerde Berkay kazandı. Bu akşam Survivor Türkiye’de sembolü kazanan yarışmacılar ve seçtikleri üçer kişi, omlet yeme şansına erişti. Ayşe; Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, Öykü Uysal’ı seçerken Berkay; Steven, Reşat ve Poyraz’ı seçti.