Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 16 Şubat Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu haftanın iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de her geçen gün ile birlikte yarışmacıların sevdiklerine olan özlemi artıyor. Bu yüzden önemi artan iletişim oyununda duygusal anlar yaşanmaya devam ediyor. 16 Şubat Salı günü ekrana gelen Survivor 29. bölümde kıyasıya mücadele sonunda oyunu kazanan takımın yarışmacıları iletişim ödülü ile hasret giderdi. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2021 23:10
Değiştirme Tarihi: 16.02.2021 23:10
Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 16 Şubat Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

TV8 ekranlarından büyük bir heyecanla takip edilen Survivor 2021’de bu akşam iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor Türkiye’de yarışmacılar altı haftadır sevdikleri ile görüşemiyor, iletişim kuramıyor. Duygusal olarak çok ihtiyaç oldukları bu iletişimi kazanmak için bu akşam kıran kırana mücadele ettiler. Günün sonunda zorlu parkurda galip gelen takım önemli bir iletişim ödülü kazandı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de bu hafta iletişim ödülü neydi?

SURVİVOR 2021’DE İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları bir arkadaşı ile WhatsApp üzerinden yazışabilecek. Ünlüler kazanırsa sadece bu ödülden faydalanabilecek. Fakat Gönüllüler iletişim oyununu kazanırsa bu ödül ile birlikte Instagramda filtreli bir fotoğraf paylaşabilecek, sevdiklerinden gelen fotoğraflı mesajları okuyabilecek.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim oyununda parkurun başında olan halkayı ipi takip ederek başlangıç noktasından bitiş noktasına doğru bir şekilde getirmeleri gerekiyor. Sonrasında havuz engelindeki bayrakları almaları lazım. Final noktasında önce puzzle’ı çözecek, devamında iki başarılı basket atışını yapmaları durumunda takımlarına sayı kazandıracak.  

İletişim oyununda seçim avantajını kazanan Gönüllülerin seçimi sonrasında ilk turda Ünlülerden İsmail, Sergen, Hayrettin oyun dışında kaldı. Oyunda mücadele son ana kadar devam etti. İki takım yarışmacıları da iletişim ödülünü kazanmak için kıran kırana bir mücadele ortaya koydu. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım, 10-8 skorla Ünlüler oldu.