Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 13 Nisan Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim ödülü mücadelesi yaşandı. Survivor 69. bölümde Acun Ilıcalı, sürpriz yaparak ödülü ikiye katladı. 13 Nisan Survivor yeni bölümde duygusal ödülü olan iletişim oyununun başında sakatlanan Merve’nin durumu herkesi üzdü. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da iletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 13.04.2021 22:50
Değiştirme Tarihi: 14.04.2021 00:48

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de iletişim oyununu kazanan belli oldu. 13 Nisan Salı akşamı ekrana gelen Survivor yeni bölümde iletişim ödülü için kıyasıya mücadele yaşandı. Oyunun başında sakatlanan Merve Aydın, iletişim oyununda oynayamadı. İki takım da oyunu kazanmak için canla başla savaştı. Günün sonunda iki katına çıkarılan iletişim ödülünü kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 69. bölümde oynanan iletişim oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da avantaj oyunu için Ünlülerden İsmail – Merve, Gönüllülerden Steven – Ayşe parkura çıktı. Kıyasıya mücadele içinde geçen bayrak yarışında kazanan Gönüllüler, seçim şansını elde etti.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin duygusal oyunu iletişim oyunu her hafta Salı günleri ekrana geliyor. İki takımın yarışmacıları da iletişim ödülünü kazanarak sevdiklerinden gelecek ufacık bir haber bile olsa almak istiyor. Merve’nin sakatlanması sonrasında Ünlüler takımı oyuna iyi başlayamadı. Gönüllüler takımı, rakibi ile farkı bir ara beş sayıya çıkardı. Fakat Ünlüler oyunu bırakmadı. Skor 9-6’ya gelince iki takım en iyi iki erkek ve bir kadın yarışmacısı seçildi. En iyiler mücadelesinde üç karşılaşmayı da kazanan Ünlüler, skoru 9-9 yaptı ve oyunu bayrak yarışına taşıdı.

Bayrak yarışına Ünlülerden Sergen - Melis, Gönüllülerden Steven - Aleyna çıktı. Atıcılar ise Sergen ile Aleyna Kalaycıoğlu idi. Nefes kesen oyunda yarışmacılar atışlara aynı anda geldi. Ve aynı zamanda başladılar. Fakat günün başarılı ismi Sergen, atışlarda rakibine büyük fark attı. Böylece 10-9 skorla iletişim oyununu kazanan Ünlüler oldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da bu akşam eğer Gönüllüler takımı kazanırsa seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecekti. Ünlüler takımı kazanırsa, dilediğikleri bir akraba veya arkadaşlarından iki isim söyleyecek ve onlardan gelen sesli mesajı dinleyebilecekti.