Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 11 Mayıs Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da bu akşam iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de her Salı günü ekrana gelen iletişim oyununda yine müthiş bir mücadele vardı. Yeni takımlar ile birlikte iletişim ödülü sıfırlandı. 11 Mayıs Survivor 2021’de iletişim ödülünü duyan yarışmacılar varları yokları ile parkurda kıyasıya bir çekişmenin içine girdi. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim ödülü neydi? Survivor iletişim oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2021 22:30
Değiştirme Tarihi: 11.05.2021 22:30

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam iletişim oyunu heyecanı vardı. Yeni takımların ilk defa iletişim oyununda ödül her iki takım için aynı idi. Sevdiklerinden uzak hasret gidermek, duygusal açlıklarını gidermek isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. 11 Mayıs Survivor 90. bölümde iletişim oyununu kim, hangi takım kazandı? İşte iletişim oyununda yaşananlar…

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam kazanan takım yarışmacıları, istediği bir arkadaşı ile görüntülü olarak görüşebilecek.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de iletişim oyununun yarışmacılar açısında önemi çok farklı. Aileleri ile iletişim kurmak isteyen yarışmacılar, iletişim ödülü için performanslarını çok zorluyor. Bu akşam da iletişim oyununu kazanmak için takımlar tüm güçleri ile mücadele ettiler. Oyundan önce çıkılan avantaj oyununu Mavi takım kazandı ve iletişim oyununda ilk seçimleri onlar yaptı.

İletişim oyunu için kurulan parkurda birçok mekanizma vardı. Yarışmacılar, tüm engelleri aşmak için mekanizmaları istenilen şekilde tamamlamaları gerekiyordu. Finalde ise mekanizmalı bir atış vardı. Bu şekilde başlayan oyunda bir Mavi takım, bir Kırmızı takım sayı alıyordu. Bu şekilde skordaki denge 4-4’e kadar devam etti.

İletişim oyununda Mavi takım, üst üste aldığı sayılar ile rakibi arasındaki farkı açtı ve skor 9-4 yaptı. Finalde ise Mavi takımdan Poyraz, Kırmızı takımdan Batuhan parkura çıktı. Poyraz, karşılaşmayı kazanarak skoru 10-4 yaptı. Böylece iletişim oyununu Mavi takım kazandı.