Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 1 Haziran Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. 1 Haziran 2021 Survivor yeni bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’da yarışmacıların aileleri ile iletişim kurma imkanı sağlayan iletişim oyunu büyük mücadeleye sahne oldu. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı, iletişim ödülü neydi? İşte Survivor iletişim oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2021 22:36
Değiştirme Tarihi: 01.06.2021 23:45

Sevilen yarışma Survivor 2021 yeni bölümde iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da iletişim oyunu, yarışmacıların sevdikleriyle iletişim kurabildiği tek oyun. Survivor’da beş aydır mücadele eden yarışmacılar,  heyecan dolu bir iletişim oyunu çekişmesine girdiler. Son anına kadar heyecan ve mücadele içinde geçen oyunu kazanan takım büyük sevinç yaşadı. Peki, Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim ödülü neydi? 1 Haziran Survivor iletişim oyunu detayları...

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu haftanın iletişim oyunu ödülü; kazanan takımın yarışmacılarının her biri istediği beş arkadaşı ile görüntülü konuşabilecek. Murat Ceylan, ödülü açıklarken üç arkadaş olarak belirtti. Fakat yarışmacılar, “beş aydır buradayız, beş arkadaş olsun” deyince ödül, beş arkadaş olarak değiştirildi. Ayrıca kazanan takımın yarışmacıları, VR oyunları oynayabilecek.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

İletişim oyunu öncesinde avantaj mücadelesi için Kırmızı takımdan İsmail – Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Steven – Ayşe çıktı. Rakibinden önce üç başarılı atış yapan İsmail, Kırmızı takıma seçim avantajını kazandırdı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde iletişim oyununda zorlu bir parkura çıktı. Parkurda türlü engelleri aşan yarışmacılar, finalde önce mekanizmayı sonuna kadar çevirmesi gerekiyordu. Sonrasında sopa ile üç başarılı basket atışı yapması lazımdı. Oyuna iyi başlayan ve önde götüren Mavi takım oldu. Fakat Kırmızı takım, üç sayı geride iken aldığı üst üste sayılar ile 9-7 öne geçti. Bu ivmeyi sürdüren Kırmızı takım, 10-8 skorla iletişim oyununu kazandı.

Survivor’da bu akşam oynanan iletişim oyununda göze çarpan performanslar, beşte beş yapan İsmail Balaban ve üçte üç yapan Aleyna Çalışkan’dan geldi.