Survivor’da iletişim oyununu kim, hangi takım kazandı? 27 Nisan Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. 27 Nisan Salı Survivor yeni bölümde iletişim ödülü için parkurda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Sevdikleriyle iletişim şansını elde etmek isteyen yarışmacılar, ödülü kazanmak için var güçleriyle yarıştı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı, iletişim ödülü neydi? İşte Survivor iletişim oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 21:58
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 21:58
Survivor’da iletişim oyununu kim, hangi takım kazandı? 27 Nisan Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyunu için parkurda karşı karşıya geldi. Survivor’da her Salı günü oynanan iletişim oyunu, yarışmacıları duygulandıran anlar yaşatıyor. 27 Nisan Salı Survivor Türkiye’nin 79. bölümde iletişim ödülü için mücadele nefes kesti. Oyunda sezonun en farklı galibiyetini elde eden takım, iletişim ödülünü kazanmanın sevincini yaşadı. İşte Survivor’da bu akşam iletişim oyununda yaşananlar…

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam iletişim oyunu ödülü kazanan takıma göre değişiyor. Eğer Ünlüler kazanırsa bir kişi ile konuşabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa bir aile üyesi, bir arkadaşı ile mesajlaşabilecek. Ayrıca kazanan takıma 1 TB DijitalDepo alanı verilecek.

AVANTAJI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Avantaj oyununa Ünlüler takımından Batuhan ve Melis, Gönüllüler takımından Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Bayrak yarışında atışlara Gönüllüler önce başladı fakat geriden gelen Batuhan’ın başarılı atışları, Ünlüler takımına avantajı kazandırdı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam oynanan iletişim oyununda deniz üzerine kurulu bir parkur vardı. Bu parkurda tırmanma, denge ve köprü engeli gibi birçok engel vardı. Bütün engelleri aşan yarışmacılar, finalde kum torbaları ile 6 sembolü devirmesi gerekiyordu. Aileleri ile kısa bir an bile olsa görüşmek isteyen yarışmacılar parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Fakat gününde olan takım Ünlüler takımı idi. Atışlarda büyük başarı sağlayan Ünlüler takımı, skoru 9-1’e kadar getirdi. Sonrasında Ayşe ve Berkay’ın aldığı sayılar ile iletişim ödülü için yeniden umutlandılar. Ama son oyunda Batuhan, Poyraz’dan önce sembolleri devirdi. Böylece, 10-3 skorla Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazandı.