Survivor’da iletişim oyununu kim, hangi takım kazandı? 23 Şubat Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

Survivor 2021’de iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de bu akşam ekrana gelen iletişim oyunu, Ünlüler ile Gönüllüler takımı arasında kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Bundan önceki iletişim oyunlarının hepsini Ünlüler kazanmıştı. Gönüllüler takımından uzun süre sakatlığı nedeniyle yer almayan Yunus Emre parkurlara döndü. 23 Şubat Salı Survivor 34. bölümde iletişim oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2021 23:16
Değiştirme Tarihi: 24.02.2021 00:47

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele, iletişim oyunu ile devam etti. Survivor Türkiye’de herhangi bir iletişim imkanı olmayan yarışmacılar, anlamı büyük olan bu oyunda kıran kırana bir mücadele verdiler. Günün sonunda kazanan takım yarışmacıları, sevdikleri ile iletişim kurabilme şansını yakaladı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Bu hafta Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi?

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu haftaki iletişim ödülünü kazanan Ünlüler olursa ailelerinden gelen mektubu okuyabilecek. Daha önce iletişim oyununu hiç kazanamamış olan Gönüllüler takımı kazanırsa Instagrama filtreli bir fotoğraf koyabilecek. Ve bir arkadaşı ile WhatsApp'tan yazışabilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de iletişim oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa çıktı. Erkekler bayrak yarışında kazanan Ünlüler oldu.  Kadın yarışmacılar arasında oynanan oyunu da Ünlüler kazanınca durumu 2-0 yaptılar ve avantaj oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 2021’DE İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da iletişim oyununda doktor tavsiyesi ile Ünlülerden takımından Sergen oyunda yer alamadı. Bu sebeple Gönüllüler takımı, dışarıda bırakacakları isim olarak Yunus Emre’yi seçtiler. Oyunda seçim avantajı Ünlülerde olmasına rağmen iyi başlayan takım Gönüllüler oldu. İlk üç karşılaşmadan galip gelen Gönüllüler, skoru 3-0 yaptı. Sonrasında Ünlüler takımı, iki karşılaşmayı kazanarak farkı bire indirdi. Fakat Gönüllüler takımı, iki karşılaşmayı alarak farkı yine üçe çıkardı. Ünlüler takımı, bu farkı bir kez daha kapattı ve skor 5-5 oldu. Oyunun ikinci yarısında Gönüllüler yine üstünlüğü ele geçirdi. Günün sonunda 10’a 6 skorla iletişim oyununu kazanan Gönüllüler, böylece bu sezonda ilk defa iletişim ödülünü elde ettiler.

SURVİVOR’DA BU HAFTA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor Türkiye’de kadın yarışmacıların sembol mücadelesi nefes kesti. Ünlüler takımından finale kalan, Gönüllülerde finale kalan ise oldu. Bu yarışmacıların mücadelesinde galip ayrılan Gonca sembol oyununu kazandı.

Survivor Türkiye’nin 33. bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında sembol oyunu oynandı. Önce Gönüllüler takımının erkek yarışmacıları parkura çıktı. Parkurda müthiş mücadelelerin yaşandığı oyunda Gönüllüler takımında finale Steven kaldı. Ünlüler takımından ise finalist olan Batuhan idi. Bu ikili arasında geçen kıyasıya mücadeleden 3-1 galip ayrılan Steven, bu haftanın sembolünü kazanan ismi oldu.