Survivor’da ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? 31 Ocak Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021’de bu akşamın mücadelesi yine dokunulmazlık oldu. 31 Ocak Pazar akşamı TV8’de ekrana gelen Survivor 17. bölümde değişen kuralı ile ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün akşam ada konseyinde açıklanan değişikliğe göre ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde çok farklı bir avantaj oyunu oynandı. Kuralın olmadığı bu oyunda gözler iki güreşçinin kapışmasında idi. Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyunu, eleme adayı ile birlikte Doktor Metin Kuş’un açıklamaları da merak uyandırdı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? Survivor 2021’de kim diskalifiye oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 23:30
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 23:39

Ekranların heyecan ve mücadele dolu yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Bu akşam, 31 Ocak Pazar günü, Survivor 17. bölümde dokunulmazlık oyunu ile haftanın 2. eleme adayı belli olacak. Acun Ilıcalı, Survivor son bölümdeki ada konseyinde ikinci dokunulmazlık oyunundaki değişikliği açıklamıştı. Bu akşam ilk defa uygulanan bu uygulama ile farklı bir avantaj oyunu, yarışmaya ayrı bir heyecan getirdi. Dokunulmazlık oyununda iki takım da eleme adayı çıkarmamak için kıran kırana mücadele verdi. Survivor takipçileri, yeni bölümün başlama saatini beklerken “Dokunulmazlığı hangi takım kazanacak?” “2. Eleme adayı kim olacak?” “Survivor’da kim diskalifiye olacak?” sorularının cevaplarını merak ediyordu. İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, farklı bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Değişen kuralı ile ekrana gelecek dokunulmazlık oyununda heyecan yine doruklarda idi. Diğer oyunlara göre adada kalma açısından daha önemli olan dokunulmazlık oyununa yarışmacılar daha çok önem veriyordu. Bu akşam ekrana gelen 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyunu bundan sonra ana oyundan farklı oldu. Bu akşam ilk defa uygulanan avantaj oyununda kazananı final oyunu belirledi. Erkeklerde Gönüllüler kazanırken kadınlarda Ünlüler kazandı. Final oyununda iki topu dengede tutmaya çalışan iki yarışmacıdan erken pes eden Reşat oldu. Böylece avantajı kazanan Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Avantaj oyununu kazanan Ünlüler takımı, dokunulmazlık oyununda seçim yapma şansını elde etti. Bu avantajı iyi kullanan Ünlüler, minderde yapılan yastık oyununda Ünlüler, Gönüllülere üstünlük sağladı. Dora'nın kaşının yarıldığı oyunda iki güreşçi olan Yunus Emre ile İsmail'in mücadelesinde heyecan doruğa çıktı. Dokunulmazlık oyununda oyun Ünlülerin üstünlüğü ile geçti. Gönüllüler takımı, açılan farkı her seferinde kapattı fakat oyunun sonunda 10-7 kazanan Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı oldu ve ada konseyinde bir isim daha çıkarmak zorunda kaldı. Yapılan ada oylamasında Aleyna ve Hanzade'nin isimleri ikişer kez yazıldı. Poyraz'ın ismi ise bir taktik sonucunda beş kez yazılmıştı. Böylece Survivor'da haftanın 2. eleme adayı Poyraz oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor 2021 yeni bölümde merak edilen bir diğer önemli konu ise Doktor Metin Kuş’un kimden bahsettiği. Survivor’da yarışmacıların sağlığına önem verildiği için riskli durumlarda sakatlığı nedeniyle diskalifiye ediliyor. Bu sezon, önce Cemal Hünal, ardından Meryem Kasap, bu talihsiz durumla karşı karşıya kaldı ve yarışmaya mecburi olarak veda ettiler. Bu akşam ise gözler Doktor Metin Kuş’un açıklamalarında idi. Gönüllüler kampına gelen Doktor Metin Kuş, gelen son rapora göre dizinde bir kırık olduğunu ve ilerisinde daha ciddi sıkıntılara sebep verebileceği için Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Böylece Emin, Survivor'a veda etmek zorunda kaldı.

Haber ile ilgili metin girin!.