Survivor’da haftanın kaptanları kimler oldu? 21 Ocak Survivor 2021’de Ünlüler – Gönüllüler takım kaptanları

Survivor 2021 yeni bölümde haftanın takım kaptanları belirlendi. Yeni sezonda başlayan uygulama ile takımlar her hafta kaptan seçimi yapacak. Survivor’da ilk kaptanlığı Ünlülerden Barış, Gönüllülerden Reşat olmuştu. Peki, Survivor’da haftanın kaptanları kimler oldu? İşte Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler takımı kaptanları…

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2021 21:38
Değiştirme Tarihi: 21.01.2021 21:38
Survivor’da haftanın kaptanları kimler oldu? 21 Ocak Survivor 2021’de Ünlüler – Gönüllüler takım kaptanları

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de yeni haftanın takım kaptanları belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de her hafta takımlardan bir isim kaptan olarak seçiliyor. Geçen hafta başlayan bu uygulamada Ünlüler takımı Barış’ı, Gönüllüler takımı Reşat’ı seçmişti. Peki, bu hafta kaptanlar değişti mi? Ünlüler takım kaptanı ve Gönüllüler takım kaptanı kim oldu?

ÜNLÜLER TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

Survivor’da geçen hafta Ünlüler takımında Barış, oyların çoğunluğunu alarak kaptan olmuştu. Bu hafta ise Barış, arkadaşlarının tümünün onayı ile yeniden kaptan seçildi.

GÖNÜLLÜLER TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

Survivor 2021’de Gönüllüler takımında ilk haftanın kaptanı ona moral olsun diye Reşat seçilmişti. Reşat, geçen hafta olduğu gibi yine arkadaşlarının tümünün oyunu alarak takım kaptanlığına bir kez daha seçildi.

KAPTANIN GÖREVİ NE OLACAK?

Survivor’da yeni başlatılan kaptanlığın en önemli görevi, bir oyunda kimin oynayıp oynamasına kaptanlar karar verecek. Böylece takımlarda en çok karşılaşılan bu karışıklık giderilmiş olacak.