Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte 9 Haziran Survivor 2021’de eleme adayı olan isim

Survivor’da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında, yarışmacılar ada konseyinde kimin eleme adayı olacağını öğrenmek için toplandı. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Poyraz, ada konseyinde kırmızı takımdan bir kişinin ismini söyledi. Peki, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte 9 Haziran Survivor 2021’de eleme adayı olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 00:28
Değiştirme Tarihi: 10.06.2021 00:28
Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte 9 Haziran Survivor 2021’de eleme adayı olan isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor Türkiye 2021’in yeni bölümünde bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Finale çok az bir zaman kala dokunulmazlık oyununda harika performans gösteren yarışmacılar, takımlarından bir kişinin elenmemesi adına mücadele etti. Son ana kadar süren oyun sonrasında kazanan mavi takım yarışmacılarından Poyraz oldu ve ada konseyinde bir eleme adayı belirlendi. Peki, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte 9 Haziran Survivor 2021’de eleme adayı olan isim.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye 2021’in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde, bu haftanın ilk eleme adayı belirlendi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda, kırmızı ve mavi takım yarışmacıları müthiş bir mücadele sergiledi ve dokunulmazlık oyununu kazanan isim Poyraz oldu. Dokunulmazlık sembolünü kazanan Poyraz daha sonrasında ada konseyinde haftanın ilk eleme adayını belirledi. Bireysele dönen Survivor'da Poyraz kırmızı takım yarışmacıları arasından bir kişinin ismini verdi ve bu isim Batuhan oldu. Böylelikle bu haftanın ilk eleme adayı olan isim Batuhan oldu.