Survivor’da güreş müsabakasını kim kazandı? Survivor 2021 İsmail Balaban’dan güreş şov!

Survivor’da bu akşam güreş challenge mücadelesi ekrana geldi. Survivor 2021’de başpehlivan İsmail Balaban’ın karşısına Acun Medya ekibinden üç kişi çıktı. Bu isimlerle tek tek güreşen İsmail Balaban’ın performansı merak ediliyor. Peki, Survivor’da güreş müsabakasını kim kazandı? İsmail Balaban’ın yenen oldu mu? İşte 20 Haziran Survivor 2021 güreş challenge detayları…

Yayınlanma Tarihi: 20.06.2021 23:36
Değiştirme Tarihi: 20.06.2021 23:36
Survivor’da güreş müsabakasını kim kazandı? Survivor 2021 İsmail Balaban’dan güreş şov!

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam güreş challenge mücadelesi heyecanı yaşandı. Sezon finaline az bir zaman kala Survivor’da başpehlivan olan İsmail Balaban karşısına Acun Medya’dan üç iddialı isim çıktı. Merakla beklenen mücadeleler, güreş sevenler tarafından büyük heyecanla izlendi. 20 Haziran Survivor yeni bölümde İsmail Balaban’ı yenen ödülün de sahibi olacaktı. İşte güreş challenge’ın detayları…

SURVİVOR’DA GÜREŞ CHALLENGE HEYECANI!

 Survivor 2021’de İsmail Balaban’ın karşısına üç kişi çıktı. Acun Medya ekibinden iddiaya dahil olan üç isimden ilki 2,5 sene grekoromen güreş yapmış Murat Buğra Kılıç idi. İkinci gönüllü Dominikli Miguel idi. Son isim ise çavuş lakaplı Mustafa Çetinkaya idi. Bu üç kişiyle teker teker güreşen İsmail Balaban, tecrübesini konuşturdu ve üç karşılaşmayı da kazandı. İsmail’in en çok zorlayan Mustafa Çetinkaya oldu. İsmail, bu güreş müsabakasını kazanarak temsili madalyanın da sahibi oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de sezon finaline kalmak isteyen yarışmacıların dokunulmazlık mücadelesi nefes kesiyor. Survivor’da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, ilk önce zamana karşı parkurda yarıştı. İlk üç sırayı alan Poyraz, Aleyna ve Ayşe, direkt yarı finale kaldılar. Ön eleme turunda karşılaşan İsmail ile Berkay oldu. Bu turu geçen 3-0 skorla geçen İsmail Balaban, yarı finalde Poyraz’ın rakibi oldu. Yarı finaldeki diğer eşleşmede ise Ayşe ile Aleyna karşı karşıya geldi.

Dokunulmazlık oyununda yarı finalde Aleyna Kalaycıoğlu, 2-0 geriden gelip 5-2 kazandı ve günün ilk finalisti oldu. İkinci finalist ise Poyraz’ı 5-3 yenen İsmail Balaban oldu. Finalde ise kazanan 5-2 skorla İsmail Balaban oldu.

SURVİVOR 2021 FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2021’de bu hafta son beşe kalan yarışmacılar arasında müthiş mücadeleler yaşanıyor. Bu hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında bir yarışmacı elenecek. Kalan dört kişi, İstanbul’daki yarı finale katılacak. İsmail Balaban, yarı final koltuğunu performans oyununu kazanarak elde etti. Survivor 2021 yarı finali 24 Haziran Perşembe, finali ise 25 Haziran Cuma günü ekrana gelecek. Ve Survivor 2021 şampiyonu belli olacak.