Survivor’da futbol maçını kim kazandı? 27 Mart Survivor 2021 – Acun Medya futbol maçını kazanan takım!

Survivor’da futbol maçını kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam birleşme partisi heyecanı sürerken futbol maçı büyük bir mücadele içinde geçti. Sercan Yıldırım ve Ardahan’ın Survivor 2021 takımına katıldığı futbol maçında birbirinde güzel hareketler ve goller ekrana geldi. Peki, bu akşam Survivor’da futbol maçını kim kazandı? Survivor 2021 – Acun Medya futbol maçını hangi takım kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 00:42
Değiştirme Tarihi: 28.03.2021 00:42
Survivor’da futbol maçını kim kazandı? 27 Mart Survivor 2021 – Acun Medya futbol maçını kazanan takım!

Survivor Türkiye’de bu akşam heyecan ve mücadele doruktaydı. 27 Mart Cumartesi akşamı Survivor 2021 birleşme partisi futbol maçı meydan okuması ile devam etti. Survivor 2021 takımına katılan Sercan Yıldırım ve Ardahan Uzkanbaş ile futbol maçında rekabet çok üst düzeye çıktı. İki takımdan da nefis hareketler ve müthiş goller ekrana geldi. Günün sonunda Survivor’da futbol maçını kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2021 – Acun Medya futbol maçına dair detaylar…

FUTBOL MAÇI ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam futbol maçını Survivor 2021 ekibi kazanırsa yarışmacılara 10’ar biner lira verilecek.

SURVİVOR’DA FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye birleşme partisinde futbol maçı müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Maç sırasında takımlar yedişer kişi olarak sahada yer aldı. Oyuna iyi başlayan takım Acun Medya oldu ve skoru 2-0 yaptı. Oyunu bırakmayan Survivor 2021, Steven ve Sergen’in golleri ile skoru eşitledi. Başa baş geçen oyunda ikinci yarı ile goller yağmur gibi geldi. Acun Medya’dan Oğulcan ile Survivor 2021’den Steven’in karşılıklı golleri güne damgasını vurdu. Günün sonunda müthiş mücadeleyi Acun Medya, 8-5 skorla kazandı.

SURVİVOR’DA ANNELERE SORDUK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor birleşme partisi ilk gününde annelere sorduk oyunu oynandı. Bu oyunda yarışmacıların annelerine yarışmacılar ile ilgili değişik sorular yöneltildi. Yarışmacılar da annelerinin bu sorulara verdikleri cevapları tahmin etmeye çalıştı. Her dört soruda en az tahmini yapanlar elendi. Bu şekilde ilerleyen oyunda en fazla doğru tahmini yapan Poyraz, annelere sorduk oyununu kazandı. Oyunu kazanan Poyraz, annesinden gelen videoyu izleyebildi. Aynı zamanda ailesine üç akıllı telefon hediye edilecek.