Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı, 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da haftanın eleme adayları belli oldu. Sevilen yarışma Survivor 2021’de finale doğru adım adım yaklaşılırken heyecan ve mücadele iyice artmaya başladı. Survivor’da ilk eleme adayı Aleyna, 2. eleme adayı ise Steven olmuştu. 7 Haziran Survivor yeni bölümde son dokunulmazlık oyunu ile 3. eleme adayı da belli oldu. Peki, Survivor’da eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor 113. bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 08.06.2021 00:12
Değiştirme Tarihi: 08.06.2021 00:31

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye’de 2021 sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Finale bir aydan az bir zamanın kaldığı Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesi heyecanı yaşanıyor. 7 Haziran Pazartesi akşamı ada konseyinde son dokunulmazlığı kazanan ile birlikte haftanın eleme adayları belli oldu. Peki, Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor son bölümde yaşananlar haberimizde.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, omuzlarında taşıdıkları mekanizma ve üstündeki labutu devirmeden engelleri aşmaya çalıştı. Finalde ise çember üzerindeki boş olan renklere, aynı renkte çubukları taktıktan sonra iki başarılı halk atışı yapmak için çabaladılar. Sıralama turu sonrasında eşleşmeler şöyle oldu; İsmail – Steven, Berkay – Dora, Aleyna – Ayşe, Batuhan – Poyraz.

İlk turda İsmail, Steven’ı 3-2, Berkay, Dora’yı 3-2, Ayşe, Aleyna’yı 3-1, Poyraz, Batuhan’ı 3-1 yenerek yarı finale çıktı. Yarı finalde ise İsmail ile Ayşe ve Berkay ile Poyraz eşleşti.

Dokunulmazlık oyunu finaline kalan isimler Berkay ile İsmail oldu. İkili arasındaki mücadeleyi 5-1 İsmail Balaban kazandı. Ve son dokunulmazlığı kazanan isim İsmail oldu.

SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban oldu. Ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın sorusu üzerine İsmail, son eleme adayını açıkladı. İsmail Balaban’ın söylediği Ayşe, Survivor’da 3. eleme adayı oldu.

SURVİVOR 2021 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’de bu hafta başlayan bireysel dokunulmazlık oyunlarını sırasıyla Poyraz, Berkay ve İsmail kazandı. Poyraz, 1. eleme adayı olarak Aleyna’yı göstermişti. Berkay’ın 2. eleme adayı olarak gösterdiği isim Steven oldu. İsmail Balaban ise Ayşe’yi potaya gönderdi. Böylece, bu haftanın eleme adayları; Aleyna, Steven ve Ayşe oldu.