Survivor’da eleme adayları kim oldu? 24 Ocak Survivor 2022’de 3. ve 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da ikinci haftanın eleme adayları belli oldu. Bu akşam, üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ilk olarak oylama ile 3. Eleme adayını belirledi. Sonrasında performans birincisi 4. eleme adayını söyledi. Peki, Survivor’da eleme adayları kimler? 3. ve 4. eleme adayı kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2022 23:39
Değiştirme Tarihi: 24.01.2022 23:39

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2022 All Star’da ikinci haftanın eleme adayları belli oldu. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Survivor 8. bölümde son dokunulmazlık oyununda karşılaştı. 24 Ocak Pazartesi Survivor 2022’de dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Kaybeden Ünlüler takımı, iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da haftanın eleme adayları kimler? 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA 3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı oldu. Konseyde ilk olarak oylama yapıldı. İsmi en çok yazılan Ayşıl, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Ünlüler takımı performans birincileri kadınlarda Nagihan, erkeklerde Batuhan’ın dokunulmazlığı vardı. Bu iki isim arasında galibiyet sayısı daha fazlan olan Nagihan ise dördüncü eleme adayı olarak Sercan’ı söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR ALL STAR HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor 2022’de ikinci haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden Ünlülerden Mert, birinci eleme adayı olarak çıktı. İkinci dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler oldu ve oylama ile ikinci eleme adayı olarak Berna’yı sürgün kampına gönderdi. Üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından 3. Eleme adayı Ayşıl oldu. Dördüncü eleme adayını Nagihan belirledi. Ve Sercan’ı dördüncü eleme adayı olarak gösterildi.