Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte 6 Mart Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı

Survivor 2021’da haftanın ilk eleme adayı oldu. Survivor Türkiye’nin 9. haftasında takımlar arasında ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki dokunulmazlık oyununda kaybeden Gönüllüler takımı, bir arkadaşlarını eleme potasına göndermek zorunda kaldı. Peki, 6 Mart Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.03.2021 00:40
Değiştirme Tarihi: 07.03.2021 00:40
Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte 6 Mart Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı

Sevilen yarışma Survivor’da eleme potasına giren ilk isim belli oldu. Yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ile Gönüllüler arasında heyecan dolu bir mücadele yaşandı. 6 Mart Cumartesi günü Survivor 2021’de dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı, ada konseyinde bir eleme aday çıkardı. Peki, bu akşam Survivor’da eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesi büyük bir heyecan yaşattı. Çekişmeli geçen mücadelede Ünlüler takımı, Gönüllüleri 10-4 gibi farklı bir şekilde yenerek 1. dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı, ada konseyinde oylama yapmak zorunda kaldı. SMS halk oylaması yapıldıktan sonra Gönüllüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdı. Açılan sandıktan çıkan isimler; Öykü Uysal ve Hanzade oldu. Bu iki isim de beşer kez yazılması nedeniyle Öykü ve Hanzade, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA AYAK TENİSİ MAÇINI KİM KAZANDI?

Ayak tenisi maçında Survivor 2021 takımını Barış Özbek, Steven Salam ve Berkay Yuvakuran oluşturuyordu. Acun Medya takımında ise Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Oğulcan Engin yer alıyordu. Oyunda Acun Medya, birlikte oynamanın ve oyundaki tecrübesi ile rakibine set şansı vermedi. Kıyasıya geçen mücadele sonunda Acun Medya 15-10, 15-10, 15-9 şeklinde setleri alarak 3-0 yaptı ve ayak tenisi maçını kazandı. Survivor 2021 – Acun Medya ayak tenisi maçını kazanan takımı tutan yarışmacılar, nefis bir börek yeme şansına sahip oldu.