Survivor’da eleme adayı kim oldu? 8 Mayıs Survivor 2021’de market ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da bu akşam yeni takımlar ilk kez market oyunu ve dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor 2021’de Ünlüler Gönüllüler takımları karıştırılmış ve Mavi ile Kırmızı takımlar oluşturulmuştu. 8 Mayıs Survivor yeni bölümde Kırmızı takım ile Mavi takım arasında ilk defa market oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana geçecek dokunulmazlık mücadelesinde İsmail Balaban ile Dora yine birbirine girdi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Market oyununu kim kazandı? Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 87. yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2021 00:29
Değiştirme Tarihi: 09.05.2021 01:08

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam market oyunu ve dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler Gönüllüler olarak başlayan Survivor Türkiye’de sezona Mavi takım ve Kırmızı takım olarak devam ediliyor. Takımların karıştırılması ile oluşan yeni takımlar, bu akşam önce haftalık erzak için market oyununda karşılaşacak. Sonrasında dokunulmazlık mücadelesi verdi. 8 Mayıs Cumartesi Survivor yeni bölümünde oynanacak market oyunu ve dokunulmazlık oyunu kıyasıya çekişmeye sahne oldu. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, bu akşam Survivor’da ilk dokunulmazlığı kim kazandı? Market oyununu kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor yeni bölüme dair gelişmeler, detaylar haberimizde.

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 87. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında market oyunu mücadelesi yaşandı. Yeni oluşturulan bu takımlar, haftalık erzak paketini kazanmak için parkurda kıran kırana çekişti. Mücadeleyi kazanan takım, kamplarına gelecek haftalık erzak paketini kazanacak hem de anneler günü özel ödülünü alacaktı. Takım olarak oynanan oyun yedide bitti. Oyunda takımlardan ikişer kişi çıktı ve ahşap kafes içinde parkurdaki topları toplamaya çalıştı. Finalde ise bu toplar ile üç basket atışı yapmaya çalıştı. Oyunda çekişme ve heyecan çok yüksekti. Sonuna kadar mücadele içinde geçen oyunda skor 6-6 oldu. Ve son sayı için Berkay - İsmail, Poyraz - Steven ikilisi çıktı. Bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım, ödülün sahibi oldu.

Survivor’da bu akşam market oyununu kazanan Kırmızı takım; patlıcan, soğan, zeytinyağı, salça olan erzak paketini kazandı. Ayrıca anneler gününe özel olarak yarışmacıların annelerinin seçtiği onların en sevdiği yemekleri yiyecekler.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de takımların karıştırılması ile oluşan yeni takımlar, ilk defa dokunulmazlık oyunu oynandı. Çeyrek finale kalacak isimleri belirleyecek haftada dokunulmazlık oyunu yarışmacılar için önemi büyük idi. Avantaj oyunu için parkura Kırmızı takımdan Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Merve ikilisi çıktı. Avantaj oyunu sırasında Poyraz, su kaydırağından havuza girdiği sırada kramp girdi. Doktor Metin Kuş'un anında müdahalesi ile oyuna devam edebildi. Bayrak yarışını kazanan takım Kırmızı takım oldu ve seçim avantajını elde etti.

Dokunulmazlık oyunu parkuru su kaydırağı ile başlıyordu. Parkurda denge tahtası, asma köprü, labirent gibi engelleri aşan yarışmacılar, finalde kum torbaları ile küpleri devirmeye çalıştı. Müthiş bir tempoda geçen oyunda Mavi takım 8-7 önde iken en iyiler mücadelesine geçildi. İlk karşılaşma İsmail Balaban ile Dora arasındaydı. İsmail, kazanarak skoru eşitledi. Oyun sonrasında Dora'nın "Delikanlı sevin" demesi üzerine İsmail çileden çıktı. Dora'nın üzerine yürüyen İsmail Balaban'ı arkadaşları zor sakinleştirdi.

Sonraki oyunda parkura Merve Aydın ve Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. İkilinin nefes kesen mücadelesinde Merve Aydın, az bir farkla atışlara geldi. Günün başarılı ismi Merve Aydın, kazandığı karşılaşma ile skoru 9-8'e getirdi. Ve Mavi takım bir kez daha öne geçti.

Devamında parkura çıkan isimler Batuhan ile Poyraz idi. Batuhan, bu karşılaşmaya kadar üçte iki yapmıştı. Poyraz ise daha sayı alamamıştı. Atışlara daha önce gelen Poyraz, başarılı atışları ile kritik bir sayı aldı. Böylece dokunulmazlık oyununu 10-8 skorla Mavi takım kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım için ada konseyi toplandı. Yeni takımlar ilk defa ada konseyine çıktı. Seyirci oylaması sonrasında Kırmızı takımda bir eleme adayı yazıldı. Oylama sonucunda ismi yazılanlar; İsmail bir kere, Batuhan üç kere oldu. Bu durumda son oyun açılmasına gerek kalmadı. Ve Batuhan, haftanın ilk eleme adayı oldu.