Survivor’da eleme adayı kim oldu? 8 Mayıs Survivor 2021’de 1. eleme adayı kim seçildi?

Survivor’da bu akşam eleme adayı belli oldu. Survivor 2021’de kurulan yeni takımların dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Mavi takım oldu. 8 Mayıs Cumartesi Survivor Türkiye’de Kırmızı takım için toplanan ada konseyinde İsmail ile Dora’nın tartışması gündemdeydi. Peki, 87. bölümde Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu? İşte Survivor ada konseyinde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2021 00:49
Değiştirme Tarihi: 09.05.2021 01:08

Her bölümünde izleyicisine farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor’ın 8 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelen 87. bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlığın ilk ayağını kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım, ada konseyinde bir isim yazmak zorunda kaldı. Peki, bu akşam Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı, dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımdan çıktı. Ada konseyinde yapılan oylamada ismi yazılanlar; İsmail ve Batuhan oldu. Kırmızı takımda haftanın ilk eleme adayı ismi üç kere yazılan Batuhan oldu.

ADA KONSEYİNDE GÜNDEM DORA – İSMAİL TARTIŞMASI!

Survivor yeni bölümdeki ada konseyinde Acun Ilıcalı, İsmail Balaban ile Dora’nın dokunulmazlık oyunundaki tartışmasını gündeme getirdi. İki tarafa da söz veren Acun Ilıcalı, Dora’nın zekasına vurgu yaptı fakat zekasını İsmail’i nasıl çıldırtabilirim şeklinde kullandığını ifade etti. Acun Ilıcalı, diğer yandan İsmail Balaban’ın da karşı tarafı tahrik edici kelimeler kullandığını belirtti. Tartışma sırasında Kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan’ın Dora için söylediği sözler tansiyonu yükseltti. Dora’nın sözlerini kesmesi üzerine Acun Ilıcalı “Hastadan ümit kesildi” diyerek karşılık verdi.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi takım ve Kırmızı takım, ilk defa bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyunu için seçim avantajını kazanan takım Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlık oyununda yarışmacıları zorlu bir parkur bekliyordu. Su kaydırağı ile başlayan parkurda finalde kum torbası ile dört küpün düşürülmesi gerekiyordu.

Dokunulmazlık oyununda en iyiler mücadelesinde ilk karşılaşmada tansiyon yükseldi. İsmail Balaban, Dora’yı yenerek skoru 8-8 yaptı. Sonrasında Dora’nın “Delikanlı gibi sevin” sözleri İsmail Balaban’ı çok sinirlendirdi. Dora’nın üzerine yürüyen İsmail’i arkadaşları zor sakinleştirdi.

Son iki oyunda Merve ve Poyraz’ın aldığı sayılar ile Mavi takım, 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde market oyununda Mavi takım ile Kırmızı takım karşı karşıya geldi. Oyuna takımlardan ikişer yarışmacı parkura çıktı. Bu iki yarışmacı, tahtadan kafes içinde parkurdaki engelleri aşarak yol üzerindeki topları topladı. Ve finalde atıcı olan yarışmacı, topları üç sepete basket atmaya çalıştı. Oyunda çekişme ve heyecan yüksekti. Başa baş giden market oyununda skor 6-6 olunca bayrak yarışına gidildi. Normal oyuna göre altı basketin atılması gereken bayrak yarışında Kırmızı takımdan İsmail – Berkay, Mavi takımdan Poyraz – Steven oynadı. Atıcılar ise Berkay ile Poyraz idi. Bu karşılaşmayı kazanan Kırmızı takım 7-6 skorla market oyununu kazandı.