Survivor’da eleme adayı kim oldu? 7 Şubat Pazar Survivor 2021’de ikinci eleme adayı kim oldu?

Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen mücadelesi ile dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. İki takımın çok hırslı ve çok istekli olduğu oyunda dokunulmazlığı kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Dokunulmazlığı kaybeden takım da ise çıkan eleme adayı sürpriz oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de ikinci eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 08.02.2021 00:18
Değiştirme Tarihi: 08.02.2021 00:18
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 7 Şubat Pazar Survivor 2021’de ikinci eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefes kesti. İki takım da dokunulmazlığı çok istiyordu. Karşılıklı alınan sayılar ile dokunulmazlığı kazanan takım, bayrak yarışı ile belirlendi. 7 Şubat Pazar günü Survivor’ın 22. bölümünde dokunulmazlığı kaybeden takım için ada konseyinde oylama yapıldı ve haftanın ikinci eleme adayı belirlendi. Peki, Survivor’da ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununda değişiklik yapılmış ve avantaj oyunu farklı bir oyun olarak oynanacaktı. Bu akşam yine denge üzerine kurulu oyunda yarışmacılar, ayaklarına bağlı mekanizmayı dengede tutarken komutlarla üzerine tahtaları yerleştiriyordu. Hem erkeklerde hem de kadınlarda oyunu kazanan Gönüllüler, seçim avantajını kazanmış oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam Survivor’da son zamanların en keyifli mücadele ekrana geldi. Dokunulmazlık oyunu, zor bir parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler takımı, oyunu kazanmak için son ana kadar yarıştı. İki takımın da çok hırslı olduğu oyunda ara sıra ufak kazalar yaşansa da skor 9-9’a geldi. Böylece kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Bayrak yarışında kadınlarda Ünlüler takımı 8-5 önde bitirdi. Bu yüzden Gönüllüler, 3 sayı geriden başladı. Ünlüler, üç sayı önde başladıkları final oyununda hata yapmadı ve dokunulmazlığı kazandı.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu ve ada konseyinde önce SMS halk oylaması yapıldı. Devamında yapılan ada konseyinde yazılan isimler; Baran, Hanzade, Reşat, Aleyna Çalışkan, Yunus Emre oldu. Bu isimler arasında 4 kere ismi yazıldığı için Hanzade, Gönüllülerin gitme adayı oldu.