Survivor’da eleme adayı kim oldu? 7 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam takımlar, ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor son bölümde ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmış, Gönüllüler takımından ise iki eleme adayı birden çıkmıştı. 7 Mart Pazar günü Survivor 42. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık için mücadele verdi. Yarışmacılar, gözleri bağlı, kollarında ziller ile çıktıkları ringde izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. Günün sonunda kaybeden takım, ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bu akşam Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 08.03.2021 00:06
Değiştirme Tarihi: 08.03.2021 00:39

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de birleşme partisi öncesinde heyecan doruğa çıktı. Yarışmacılar, adada kalmak ve ilk olarak birleşme partisini görmek istiyor. Dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanınca ada konseyinde Gönüllüler eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Epey tartışmalı geçen ada konseyinde aynı sayıda yazılan iki isim, eleme potasına birlikte girdi. Bu akşam, 7 Mart Pazar akşamı, Survivor Türkiye’nin 42. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler, dokunulmazlığı kazanmak için gözleri kapalı olarak rakibini çalan zillerden bulmaya çalıştı. Ortaya nefes kesen anların çıkacağı Survivor yeni bölümde kaybeden takımdan ada konseyinde oylama ile bir kişi daha eleme potasına girecek. Peki, bu akşam Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021'de 3. eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Her Pazar olduğu gibi yine Survivor klasiklerinde sayılan bir oyun oynandı. Bu oyunda yarışmacılar, gözleri kapalı ve daire içinde rakiplerinin yerini kollarındaki zillerin seslerinden bulmaya çalıştı. Ve arkasındaki mavi ve kırmızı bezi almaya çalıştı. Müthiş bir heyecan ve mücadele dolu geçen dokunulmazlık oyununda skor 8-8 olunca iki takımın en iyi kadın ve erkek yarışmacıları çıkarıldı. Ünlülerden Sergen - Gonca, Gönüllülerden Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu final mücadelesi verdi. İlk karşılaşmada Berkay, Sergen'i yenince skor Gönüllüler lehine 9-8 oldu. Sonraki oyunda ise kazanan Gonca oldu ve 9-9 oldu. Durum 9-9 olunca kazanma süresi en kısa olan Ünlüler takımı, final oyununda kadın mı erkek mi yarışmacı olarak kararını verdi. Ünlüler takımının kararı kadın yarışmacı oldu. Final oyununda Ünlülerden Merve'ye karşılık Gönüllülerden Öykü Uysal çıktı. Nefeslerin tutulduğu final oyununda kazananı kamera kayıtları belirledi. Ve kazanan 10-9 skorla Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı, oylama yaparak bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Bugün ismi yazılanlar Dora, Aleyna Çalışkan, Yunus Emre oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın 3. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’nin son bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlık mücadelesi vermişti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu 10-4 gibi farklı bir skorla kazanan Ünlüler oldu. Sonrasında Gönüllüler takımı, çok tartışmalı bir ada konseyi geçirdi. SMS halk oylaması sonrasında yapılan ada oylamasında Gönüllüler takımından Öykü Uysal ve Hanzade, aynı sayıda isimleri yazıldığı için birlikte eleme potasına girmiş oldular.