Survivor’da eleme adayı kim oldu? 7 Mart Survivor 2021’de 3. eleme adayı kim oldu? Ada konseyi yine karıştı!

Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu bu akşam ada konseyinde belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takım yine Gönüllüler oldu. İlk dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde ortaya çıkan anlaşmazlıklar, bu akşam bir kez daha gündeme geldi. Gönüllüler takımında yapılan ada oylaması ile haftanın 3. Eleme adayı belli oldu. İşte 7 Mart Survivor 2021’de eleme adayı ve ada konseyinde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 08.03.2021 00:35
Değiştirme Tarihi: 08.03.2021 00:35
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 7 Mart Survivor 2021’de 3. eleme adayı kim oldu? Ada konseyi yine karıştı!

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın üçüncü eleme adayı belirlendi. Survivor Türkiye’nin 7 Mart Pazar akşamı ekrana gelen 42. bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı, ada konseyinde bir kez daha eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı, tartışmalı bir ada konseyi yaşadı. İlk dokunulmazlık oyunu sonrasında yaşanan tartışmalar, bir kez daha gündeme geldi ve Gönüllüler takımında sinirler gerildi. Son olarak ada oylaması yapıldı ve isimleri yazılanlar; Aleyna Çalışkan, Yunus Emre, Dora oldu. Yunus Emre’nin 2, Dora’nın 3, Aleyna Çalışkan’ın ise 5 kez adı yazılmıştı. Böylece ismi en çok yazılan Aleyna Çalışkan, Survivor’da haftanın 3. eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İlk oyunu kazanan Ünlüler, bir kez daha dokunulmazlık kazanarak karşı takımdan bir kişiyi eksiltmeyi istiyordu. Gönüllüler takımı ise dokunulmazlığı kazanarak karşı takımdan birini eleme potasına sokmaya çalıştı. Oyunda yarışmacılar, gözleri kapalı bir şekilde daire içinde rakibini bulmaya ve arkasında asılı olan kuşağı almaya çalıştı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları, sayıyı almak için parkurda farklı taktikler denedi. Nefes kesen karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda skor 8-8 oldu. Ve iki takımın en iyi kadın ve erkek yarışmacıları belirlendi. Ünlüler Sergen – Gonca, Gönüllüler Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu ikilileri karşı karşıya geldi. İki karşılaşma sonrasında birer sayı kazanan takımlar 9-9 berabere kaldı. Böylece final oyunu için kazanma süresi daha kısa olan Ünlüler takımı, kadın mı erkek mi yarışmacı çıkacak kararını açıkladı. Kadın yarışmacıların yarışacağı son oyunda Ünlülerden Merve’ye karşılık Gönüllüler Öykü Uysal’ı çıkardı. Final oyununda kazananı ise kamera kayıtları belirledi. Buna göre Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynandı. Anlat Bakalım oyununda takımlardan ikişer kişi sahneye çıkıyor. Bu yarışmacılardan birine kelimeleri anlatması istenirken diğeri ise kelimeyi bilmeye çalışıyor. Yarışmacılar verilen süre içinde en fazla kelimeyi bilerek takımına sayı kazandırmaya çalışıyor. Günün rekoru ise 9 kelime bilen Batuhan – Merve ikilisinden geldi. Skor 6-6 olunca iki takım da en iyi ikilisini çıkardı. Ünlülerde Batuhan – Merve, Gönüllülerde Dora – Hanzade ikilisi çıktı son oyuna. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren Anlat Bakalım oyununda kazanan Ünlüler takımı oldu ve irmik tatlı çeşitlerinden birini yiyebilecek.