Survivor’da eleme adayı kim oldu? 6 Haziran Survivor 2021’de 2. eleme adayı ve dokunulmazlığı kazanan isim

Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor 2021’in 6 Haziran Pazar bölümünde yarışmacılar bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Ayşe ve Aleyna’nın aileleri ile ilgili konularına ekrana geldiği ada konseyinde 2. eleme adayını dokunulmazlığı kazanan Berkay söyledi. İşte Survivor ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2021 00:44
Değiştirme Tarihi: 07.06.2021 01:02

Survivor 2021’de bu akşam ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Kırmızı takım yarışmacıların daha başarılı olduğu dokunulmazlığı kazanan Berkay oldu. Ayşe ile Aleyna’nın aileleri ile yaptığı telefon görüşmesinin gündeme getirildiği ada konseyinde Berkay, ikinci eleme adayını söyledi. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nu göstermişti. Bu akşam ise bireysel dokunulmazlığı kazanan ise Berkay oldu. Berkay’ın söylediği Steven, haftanın ikinci eleme adayı ise oldu.

SURVİVOR’DA 2. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam 2. bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunda sıralama turunu birinci sırada Aleyna Kalaycıoğlu tamamladı. Sıralama turu sonrasında Aleyna - Dora, Batuhan - Steven, Berkay - Poyraz, Ayşe – İsmail eşleşmesi ortaya çıktı. Üç olanın kazanacağı ilk turda Aleyna, Berkay, Batuhan ve İsmail oldu. Böylece yarı finale kalan yarışmacıların hepsi Kırmızı takımdan oldu.

Yarı final turunda Aleyna – İsmail, Berkay – Batuhan eşleşmesi ortaya çıktı. Bu turda Aleyna, İsmail 3-1, Berkay ise Batuhan’ı 3-2 yenerek finale kaldılar. Finalde bu ikili arasındaki kıyasıya mücadeleyi 5-2 skorla kazanan Berkay oldu. Böylece Berkay, Survivor’da dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

İLK DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN VE İLK ELEME ADAYI

Survivor 2021’de ilk bireysel dokunulmazlık oyunu Cumartesi akşamı oynandı. Bu oyunda rakiplerini tek tek eleyerek dokunulmazlığı kazanan Poyraz oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrasında toplanan ada konseyinde Poyraz, eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nu söyledi.