Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Ocak Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu, ada konseyi

Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın ilk eleme adayı belli oldu. 30 Ocak 2021 tarihli Survivor’ın 16. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Sonrasında toplanan ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir gitme adayı çıkarıldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte ada konseyinde yaşananlar

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 00:48
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 01:21

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu. İki takım ilk olarak 1. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Çok zor bir parkurda yapılan dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı, ada konseyinde bir eleme adayı belirlemek için oylama yaptı. 30 Ocak 2021 Survivor 16. Bölümde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi detayları haberimizde.

SURVİVOR 2021’DE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin ilk dokunulmazlık oyunu büyü bir heyecana neden oldu. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için parkurda kıran kırana mücadele verdi. Çamur içinde geçen oyunda günün kazananı Ünlüler oldu. Oyunun başından sonuna kadar üstün olan Ünlüler, 10-6 skorla dokunulmazlığı kazandı.

SURVİVOR’DA 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında ada oylaması ile 1. eleme adayı belli oldu. Gönüllüler takımında ismi en çok kişi Duygu oldu. İlk altı oyda Duygu’nun adının yazılı olması nedeniyle başka oyların sayımına gerek duyulmadı.

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA DEĞİŞİKLİK

Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı, ada konseyinde ikinci dokunulmazlık oyununda yapılan değişikliği açıkladı. Yarından itibaren uygulanacak bu değişiklik 2. Dokunulmazlık oyunu öncesi oynanacak avantaj oyununda olacak. Bu değişikliğe göre takımlar, ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyununu farklı bir oyun olarak oynayacak. Bu oyunu da kazanan, dokunulmazlık oyununda önemli bir avantajı elde edecek.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftalık erzak paketi için Ünlüler ile Gönüllüler, market oyununda karşı karşıya geldi. Takım olarak oynanan oyunda 7 puanı toplayan ödülü kazandı. Parkurda bir yarışmacı atıcı olarak yer alırken dört arkadaşı ise platformun taşımında koordineli olarak çalıştı. Yarışmacıların sık sık düştüğü market oyununda Gönüllüler takımı daha başarılı idi. İlk üç market oyununu kazanan Ünlüler takımı, bu sefer kaybetti. Gönüllüler takımı ise son zamanlardaki başarısına market oyununu kazanarak devam etti. Gönüllüler takımı, market oyununu 7-5 skorla kazandı.  

Survivor’da yeni haftanın market oyununda kazanan takıma verilecek haftalık erzak paketinde kuru fasülye ve salça yer alıyordu.