Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Mayıs Survivor 2021’de haftanın eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2021’de ikinci eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye’nin 30 Mayıs Pazar bölümünde kıran kırana geçen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığın ikinci ayağında kazanan takım, ada konseyinde rahat bir nefes aldı. Kaybeden takım ise ada konseyinde bir isim yazmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2021 haftanın eleme adayları…

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 00:35
Değiştirme Tarihi: 31.05.2021 00:53

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında 2. eleme adayı belirlendi. 30 Mayıs Pazar günü Survivor 106. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında nefes kesen dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde haftanın ikinci eleme adayını çıkardı. Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu? Haftanın eleme adayları kimler? İşte Survivor ada konseyi detayları…

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım oldu. Toplanan ada konseyinde seyirci oylaması Kırmızı takım için yapıldı. Devamında ada oylaması ile isimler yazıldı. Adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

SURVİVOR 2021 HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Mavi takım, kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında Cumartesi akşamı oylama ile Dora’yı eleme adayı çıkardı. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım da ise Aleyna Çalışkan, haftanın ikinci eleme adayı oldu. Salı günü iki takımın SMS birincileri birer isim daha söyleyecek. Dört eleme adayı arasında en az oyu alan Survivor’a veda edecek.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, zorlu parkurda tüm engelleri geçtikten sonra atışlara geldi. Önce kum torbası ile hedefleri vurmaları ve sepetlerin açılmasını gerekiyordu. Sonrasında sepetlere üç basket atışı yapmaya çalıştılar.

Dokunulmazlık oyununa Kırmızı takım iyi başladı ve rakibi ile arasındaki farkı üçe çıkardı. Mavi takım, aldığı sayılar ile 7-6 öne geçmeyi başardı. Çok çekişmeli geçen dokunulmazlık oyununda iki takımın karşılıklı aldığı sayılar ile skorda 8-8 beraberlik geldi.

Dokunulmazlık oyununda Ayşe ile Poyraz’ın aldığı sayılar skor 10-8 oldu. Ve Mavi takım, ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA DÜELLOYU KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021’de seyirci oyları ile belirlenen eşleşmelerde Batuhan – Poyraz ve Ayşe – Aleyna Kalaycıoğlu düellosu bu akşam oynandı. Ayşe, Aleyna’yı 5-2, Poyraz, Batuhan’ı 5-0 yenerek challenge mücadelesini kazandı.