Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Mart Survivor 2021’de 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. Survivor 2021’de 30 Mart Salı akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde oylama ile bir arkadaşlarını eleme potasına gönderdi. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? Ünlüler takımının gitme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2021 00:38
Değiştirme Tarihi: 31.03.2021 00:51

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam müthiş bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. 30 Mart Salı Survivor yeni bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Ada konseyi, dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Eleme adayı olmasını istedikleri arkadaşlarını yazan Ünlüler takımı, 3. Eleme adayını belirledi. İşte Survivor 59. bölüm ada konseyi detayları…

SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyinde SMS halk oylaması yapıldı. Devamında ise Ünlüler takımı ada oylamasına geçti. Ünlüler takımı, eleme potasına girmesini istedikleri ismi yazdı. Yazılan isimler; İsmail, Sergen, Öykü, İlayda oldu. Bu isimler arasında en fazla adı yazılan Öykü, Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımından Reşat, doktor raporlu olduğu için oynamadı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda yarışmacıları, bellerine iple bağlı Hindistan cevizi ile parkurda seramikleri kırdı, engelleri tek tek aştı. Finalde ise bowling tarzı atışla beş adet seramiğin kırılması gerekiyordu. Dokunulmazlık oyununda mücadele çok çekişmeli ve yüksek tempoda geçti. Gönüllüler farkı açtı fakat Ünlüler geriden gelip skorda dengeyi sağladı. Günün sonunda 10-8 skorla Gönüllüler, dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de iddialı voleybol maçı öncesinde Acun Ilıcalı ödülü açıkladı ve yarışmacılara hangi takımı tuttuklarını açıkladı. Survivor 2021 takımını tutanlar; Çağrı, Batuhan, Sergen, Melis, Aleyna Çalışkan olurken diğer yarışmacılar Acun Medya’yı tutmayı tercih etti. Maçı 3-1 Acun Medya kazandı. Acun Medya kazanır diyen yarışmacılar, bir dilim havuçlu kek kazandı.