Survivor’da eleme adayı kim oldu? 30 Mart Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

İlgiyle izlenen Survivor 2021’de heyecan gittikçe artarken birleşme partisi sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Bu akşam, 30 Mart Salı Survivor’ın 59. bölümünde yarışmada bir ilk gerçekleşti. MasterChef Türkiye yarışmacıları, bu akşam dokunulmazlığı kazananlar için yemek hazırladı. Dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanacak ada konseyinde haftanın üçüncü eleme adayı belirleyen oylama yaptı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2021 00:38
Değiştirme Tarihi: 31.03.2021 00:38

Her bölümünde ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de dokunulmazlık oyunu merakla bekleniyordu. Survivor’ın 30 Mart Salı akşamı ekrana gelen yeni bölümünde MasterChef Türkiye yarışmacıları konuk oldu. Ve dokunulmazlığı kazanan takımın yarışmacılarına çok özel yemek hazırladı. Survivor tarihinde bir ilk olan bu olay sonrasında ada konseyi toplanacak ve haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. Peki, bu akşam dokunulmazlık Ünlülerin mi Gönüllülerin mi oldu? MasterChef Türkiye yarışmacıları hangi yemekleri hazırladı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2021 yeni bölüme dair merak edilenler…

VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölüm bu akşam voleybol maçı ile başladı. Survivor 2021 ile Acun Medya, bir kez daha karşı karşıya geldi. Acun Medya'da Acun Ilıcalı ile İrem Kanan yer alırken Survivor 2021'de Aleyna Kalaycıoğlu'na bu sefer Evrim Keklik eşlik etti. Survivor 2021 yine oyuna iddialı başladı. Fakat ilk defa yan yana oynayan iki yarışmacı, çok mücadele ettiler fakat oyunu 3-1 kazanan Acun Medya kazandı. Acun Medya'yı kazanacak diyenler bir dilim havuçlu kek kazandı.

SURVİVOR 2021'İN KONUKLARI MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMACILARI

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam bir ilk yaşanacak. MasterChef Türkiye yarışmacıları, dokunulmazlık oyununu kazanan takım için yemek hazırlayacak. MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık, MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, MasterChef 20219 yarışmacıları Ekin Eylem Ulaş, Güzide Mertcan, Batuhan Bayır ve MasterChef 2020 yarışmacıları Emir Elidemir ile Barbaros Yoloğlu Dominik’te Survivor yarışmacıları için dokunulmazlık oyunu ödülü olarak özel bir yemek menüsü hazırladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNA KAZANANA MÜTHİŞ YEMEK MENÜSÜ

Survivor tarihinde bir ilk olacak olayda MasterChef yarışmacıları tarafından hazırlanacak yemek menüsü açıklandı. Bu akşam dokunulmazlığı kazanan takımın yarışmacılarını çok zengin bir yemek menüsü bekliyor. İşte kazanan takımı bekleyen müthiş menü...

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam heyecan yine dorukta idi. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler, bir kez daha kazanıp karşı takımdan birinin elenmesini garantilemek istiyordu. Gönüllüler takımı ise dokunulmazlığı kazanıp karşı takımdan birinin elenmesini amaçlıyordu. Dokunulmazlık oyununda parkur boyunca yarışmacılar, bellerine bağlı bir Hindistan ceviziyle seramikleri kıra kıra finale ulaşmaya çalıştı. Çok çekişmeli geçen kritik mücadelede Gönüllüler farklı bir şekilde öne geçti fakat Ünlüler atak yaparak aradaki farkı kapattı. Yüksek tempoda geçen dokunulmazlık oyununda 10-8 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyi toplandı. Ada konseyinde yapılan oylama ile bu haftanın üçüncü eleme adayı belirlendi. İsmi yazılanlar Sergen, İsmail, İlayda ve Öykü idi. Bu dört isim arasında adı en çok yazılan Öykü, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Perşembe akşamı, Ünlüler ve Gönüllüler SMS birincileri tarafından birer eleme adayı daha çıkarılacak. Haftanın eleme adayları arasından en az oyu alan yarışmacı Survivor'a veda edecek.

Haber ile ilgili metin girin!.