Survivor’da eleme adayı kim oldu? 29 Mayıs Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Survivor Türkiye’de Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Yarışmacılar, son sekize kalmak için dokunulmazlığı kazanmak istiyordu. 29 Mayıs Survivor 2021 yeni bölümde iki takım, dokunulmazlık oyununda varlarını yoklarını ortaya koydu ve ortaya nefes kesen karşılaşmalar çıktı. 105. bölümde dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı belirlendi. Bu hafta yapılacak eleme sonrasında son sekize kalan isimler belli olacak ve adalar birleşecek. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? İşte yeni bölüme dair tüm gelişmeler…

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 00:54

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de heyecan ve mücadele, her geçen hafta ile yükseliyor. Survivor’da son olarak elenen isim Merve Aydın idi. Bu hafta, kritik dokunulmazlık oyunları sonrasında son sekize kalan isimler belli olacak. Böylece, Mavi takım ile Kırmızı takımın adaları birleşecek. 29 Mayıs Survivor 2021 yeni bölümde takımlar, 1. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Müthiş mücadelelerin ekrana geleceği oyunda kaybeden takım, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Yarışmacılar, adada kalabilmek için dokunulmazlığı kazanmaya var güçleri ile çalıştı. Dokunulmazlık oyunu sonrasında toplanacak ada konseyinde yine tartışmalar çıktı ve ortam gerildi. Peki, Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da 22. haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 105. bölüme dair tüm gelişmeler, detaylar haberimizde.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Avantaj için Kırmızı takımda Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Steven ve Poyraz çıktı. Bu oyunda, kaleye ise İsmail ve Poyraz geçti. Bayrak yarışında atıcılar, 4 halka atışı yapmaya çalıştı. Steven'ın başarılı atışları ile Mavi takım, seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda seçim sonrasında ilk turda dışarıda kalan isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Dokunulmazlık oyununda denizde başlayan parkurda tüm engeller aşıldıktan sonra karada sürünme engeli yer alıyordu. Sonrasında halka atışı vardı. Fakat finalde üç halka atışını yapabilmek için rakibin yaptığı savunmayı geçmek gerekiyordu. Mekanizma ile kale gibi korunan sepete yapılan atışlar, oyundaki mücadeleyi farklı bir noktaya getirdi.

Survivor'da 1. dokunulmazlık oyunu hem atıcılar arasında hem de atıcı ile rakip kaleci arasındaki mücadeleye döndü. Müthiş bir tempoyla geçen oyunda karşılıklı alınan sayılar vardı. Oyunun başından beri beraberlik içinde devam eden oyunda Kırmızı takım skoru 8-5 yaparak üç farklı üstünlüğü yakaladı.

Mavi takım, dokunulmazlığı almak için atağa geçti. 9-6 geriden gelen Mavi takım, oyunu bayrak yarışına götürmeyi başardı. Bayrak yarışına Mavi takımdan Steven ve Ayşe, Kırmızı takımdan Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Atıcılar ise Ayşe ile Batuhan iken kaleyi koruyanlar ise Berkay ve Dora oldu. Heyecanın dorukta olduğu bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım, 10-9 skorla dokunulmazlığı kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takım için ada konseyi toplandı. Kaybeden takım için SMS halk oylaması yapıldı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda oylama erkek yarışmacılar arasında yapıldı. Üç isim arasında adı en çok yazılan Dora, haftanın ilk eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.