Survivor’da eleme adayı kim oldu? 29 Mayıs Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı kim çıktı?

Survivor 2021’de bu haftanın ilk eleme adayı oldu. Survivor Türkiye’de dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda erkekler potasında üç isim arasında oylama yapıldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte 29 Mayıs Survivor 105. bölüm ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 00:41
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 01:01

Sevilen yarışma Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı, dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Survivor Türkiye’nin 29 Mayıs 2021 bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımdan erkek yarışmacılar arasında oylama yapılmak zorunda kalındı. Peki, Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

SURVİVOR 2021’DE ADALAR BİRLEŞİYOR?

Survivor 2021’de bu hafta yapılacak eleme ile son sekiz belli olacak. Ve Mavi takım ile Kırmızı takımın adaları birleşecek. Takımlar, aynı adada kalmaya başlayacak.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam konsey, Mavi takım için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda oylama erkek yarışmacılar arasında yapıldı. Dora, Steven ve Poyraz arasında oylamada adı en çok yazılan, ilk gitme adayı oldu. Oylamada ismi en çok yazılan Dora, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunda karşılaştı. Denizde başlayan parkurda tüm engeller geçildikten sonra finalde halk atışları yapılacaktı. Fakat bu sefer, rakiplerine atış yaptırmamak için defans yapan isimler yer alıyordu. Mekanizma ile rakibine karşı halka atışını önlemeye çalışması oyuna ayrı bir heyecan getirdi.

Baştan sona başa başa giden oyunda Kırmızı takım, farkı üçe çıkarmayı başardı. Güne damga vuran isim ise Mavi takımdan Ayşe idi. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan karşısında çıktığı tüm oyunları aldı. Mavi takım, 9-6 geride kaldığı dokunulmazlık oyununu, bayrak yarışına götürmeyi başardı.

Bayrak yarışında beş atışı ilk önce yapan Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyununu 10-9 skorla kazandı.