Survivor’da eleme adayı kim oldu? 29 Mart Survivor 2021'de ada konseyinde eleme potasına kim girdi?

Survivor’da ilk eleme adayı belli oldu. Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Hem dokunulmazlık hem de ödül için kıran kırana mücadeleden galip çıkan Ünlüler oldu. 29 Mart Pazartesi günü ada konseyi Gönüllüler takımı için toplandı. Oylama sonucunda potaya giren ilk isim belli oldu. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte ada konseyinde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 00:43
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 00:43
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 29 Mart Survivor 2021'de ada konseyinde eleme potasına kim girdi?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı belirlendi. Survivor’ın 58. bölümünde müthiş bir tempoda geçen dokunulmazlık oyunu oynandı. Ödül ve dokunulmazlık için verilen mücadeleyi Gönüllüler takımı kaybetti. 29 Mart 2021 tarihli Survivor Türkiye yeni bölümde ada konseyinde oylama yapan Gönüllüler takımının 1. gitme adayı belirlendi. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Birleşme partisi sonrasında oynanan dokunulmazlık oyunu, aynı zamanda ödül oyunu idi. Yarışmacılar, parkurda inanılmaz hırslı idi. Yüksek tempoda geçen dokunulmazlık oyununu kazanan bayrak yarışı ile belirlendi. Mücadele sonunda 10-9 skorla kazanan Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı ve ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Devamında ise ada oylamasına geçildi. Oylamada ismi yazılanlar; Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade ve Aleyna Çalışkan oldu. Oylamada isimleri dörder kez yazılan Aleyna Çalışkan ve Hanzade, geçen hafta olduğu gibi birlikte eleme adayı oldular.