Survivor’da eleme adayı kim oldu? 27 Şubat Survivor 2021’de 1. eleme adayı, dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor 2021’de 1. eleme adayı belli oldu. 27 Şubat 2021 tarihli Survivor 36. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, market oyunu ve dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Haftalık erzak paketi ve dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım için konsey toplandı ve SMS halk oylaması yapıldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte Survivor 2021 1. eleme adayı

Yayınlanma Tarihi: 28.02.2021 00:38
Değiştirme Tarihi: 28.02.2021 00:38
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 27 Şubat Survivor 2021’de 1. eleme adayı, dokunulmazlığı kazanan takım

TV8 ekranlarından büyük bir heyecanla takip edilen Survivor 2021’de Ünlüler Gönüllüler rekabeti devam ediyor. Bu akşam, 27 Şubat Cumartesi günü Survivor’da market oyunu ve dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Takımlar, güçlerini sonuna kadar kullandığı iki oyunda müthiş mücadeleler ekrana geldi. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takımda oylama sonucunda haftanın ilk eleme adayı belirlendi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 36. Bölümde yaşananlar…

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam Survivor 2021’de market oyunu, öncekilerden farklı olarak on sayı üzerinden oynandı. Oyunu kazanan takım içinde patates, ekmek, peynir ve yağ olan haftalık erzak paketini alacak. Ayrıca açık artırma oyunu oynayacak.

Market oyunu parkuru su üzerine kurulmuştu. Oyunda iki kişi salı çekerken bir kişi atıcı olmak üzere üç kişi sala biniyordu. Oyunun finalinde puzzle’ı çözen atıcı, iki başarılı halka atışı yapan takımına bir sayı kazandırdı. Oyunda iki takım arasında denge vardı ve skorda bu denge oyun sonuna kadar sürdü. Skor 9-9 olduğu için market oyununu kazanan bayrak yarışı ile belirlendi. Bu oyunda Ünlülerden İlayda – Batuhan, Gönüllülerden Ayşe - Yunus Emre çıktı. Son oyunda Ayşe, başarılı üç halka atışı yaparak Gönüllüler takımına market oyununa kazandırdı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyununa iki takımdan ikişer kadın ve birer erkek yarışmacı belirlendi. Avantaj oyununda atıcılar Batuhan ve Steven idi. Yarışmacıları finalde zorlu bir atış bekliyordu. Sehpaları devirmeden dört sembol devrilmesi gerekiyordu. Sehpaların devrilmesi ile yarışmacılar yeniden dizmek zorunda kaldı. Bu oyunda başarılı olan Gönüllüler takımı, seçim avantajını kazandı.

Gönüllüler takımının yaptığı seçimler sonrasında dokunulmazlık oyunu ilk turunda Ünlüler takımından İsmail Balaban dışarıda kaldı. Oyunda yarışmacıları atışlarda platform çok zorladı. 4 sembolü devirmeleri gereken yarışmacılar, sehpayı devirmesi halinde atış sayılmıyor ve platformun yapılması gerekiyordu. Bu durum ise atışlarda skorun değişmesini sağladı. Gönüllüler, 5-3 geriye düştüğü oyunda atağa geçti ve atışlarda rakiplerine göre daha başarılı oldular. Sonraki yedi oyunu artarda alan Gönüllüler takımı, Survivor 1. Dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler, ada oylaması ile ilk gitme adaylarını belirlediler. SMS halk oylaması yapıldıktan sonra Ünlüler takımı yarışmacılar, teker teker isim yazdı. Sandıktan çıkan isimler; Doğan, Öykü, Melis, Çağrı oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Öykü, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.