Survivor’da eleme adayı kim oldu? 24 Nisan Survivor 2021’de market ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli oldu. Sevilen yarışma Survivor 2021’de heyecan ve mücadele hız kesmeden devam ediyor. Survivor Türkiye son bölümde acil durum konseyi toplanmış ve sakatlığı nedeniyle Çağrı, yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı. Survivor 2021’de 24 Nisan Cumartesi bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, önce market oyununda karşılaştı, sonrasında dokunulmazlığın ilk ayağında kozlarını paylaştı. Survivor’da bu akşam ada konseyinde ise Sergen ile İsmail’in yüzleşmesi ekrana geldi. Ve dokunulmazlığı kaybeden takımdan haftanın ilk eleme adayı belirledi. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İlk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 00:31
Değiştirme Tarihi: 25.04.2021 01:13

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasındaki mücadele devam ediyor. Survivor’da son olarak Gönüllüler takımından Reşat elenmişti. Ünlüler takımından Çağrı ise dizindeki sakatlık nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kalmıştı. 24 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek Survivor 76. bölümde market oyununda haftalık erzak paketi mücadelesi yaşandı. Sonrasında ise Ünlüler ile Gönüllüler takımı, ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. İsmail’in cezasının bittiği dokunulmazlık oyununda yarışmacılar varlarını yoklarını ortaya koydu. Dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanan ada konseyinde Ünlüler takımından İsmail ile Sergen arasındaki geçecek konuşmalar merak ediliyordu. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? Haftanın ilk dokunulmazlığı hangi takım aldı? 16. haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor Türkiye yeni bölüme dair merak edilenler, tüm gelişmeler haberimizde.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin 76. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler takımı, haftalık erzak paketi için karşı karşıya geldi. Takım olarak oynanan market oyununda erzağı kazanmak için kıyasıya bir çekişme içine girdi. Oyunda parkura takımlardan ikişer kişi çıktı. Bir kişi atıcı olarak cankurtaran kulesinde bekliyordu. Diğer yarışmacı, gözleri bağlı şekilde arkadaşının yönlendirmesi ile parkurda engelleri aşmaya, keseleri toplamaya çalıştı. Büyük bir heyecan içinde geçen oyunda cezalı İsmail Balaban oynayamadı. Oyunda başa baş mücadele vardı. Skor 3-3 'e kadar bu şekilde devam eden oyunda Ünlüler, üst üste aldıkları sayılar ile arayı açtı. Ve skoru 7-3 yapan Ünlüler takımı, market oyununu kazandı.

Bu akşam Survivor’da market oyununu kazanan takım; nohut, soğan, sarımsak, domates, zeytinyağı içeren erzak paketini kamplarına götürebilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda cezası biten Ünlüler takımından İsmail Balaban parkurda mücadeleye geri döndü. Fakat Ünlüler takımında Merve, tedavisi sürdüğü için oyunda yer alamadı. Gönüllüler takımı ise sakatlıkları biten Poyraz ve Berkay ile daha güçlenmiş olarak dokunulmazlık oyununda mücadeleye girişti. Dokunulmazlık oyununda su kaydırağı ile başlayan parkurda denge, sürünme gibi birçok engel vardı. Tüm engelleri aşan yarışmacılar, altı tane sembolü düşürmesi gerekiyordu. Yarışmacılar, özellikle son sembolü devirirken çok zorlandı, defalarca atış yaptılar. Bazen son sembol yüzünden sayı kaybettiler. Melis'in omzunu sakatlaması herkesi korkuturken Doktor Metin Kuş, önemli bir şey olmadığını ama dinlenmesi gerektiğini söylemesi arkadaşlarını rahatlattı. Gönüllüler, 6-3 geride kaldıkları oyunda üst üste sayılar alarak farkı bire indirdi ve skoru 8-8 yaptı. Son iki oyunda kazanan Ünlüler, skoru 10-8 yaparak ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. İlk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında ada konseyinde Gönüllüler takımında son zamanlarda performans düşüklüğü üzerine değerlendirmeler yapıldı. Son olarak yapılan ada oylamasında adı yazılanlar; Dora, Aleyna Çalışkan oldu. İki yarışmacının isimi üçer kez yazılmıştı. Son oya göre Aleyna Çalışkan, 1. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.