Survivor’da eleme adayı kim oldu? 21 Mart Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu, potaya kim girdi?

Survivor 2021’de haftanın 2. eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye’nin 52. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takımın da çok istediği dokunulmazlığı kazanan Ünlüler oldu. Gönüllüler takımı, ada konseyinde bir gitme adayı belirlemek zorunda kaldı. Peki, Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? İşte 21 Mart Survivor 2021 ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2021 00:18
Değiştirme Tarihi: 22.03.2021 00:18
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 21 Mart Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu, potaya kim girdi?

Heyecanla takip edilen Survivor 2021’de kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında ikinci eleme adayı ada konseyinde belli oldu. 21 Mart Pazar günü Survivor Türkiye’de ünlüler ile gönüllüler arasında kıran kırana dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Dokunulmazlığı kazanan Ünlüler olunca Gönüllüler ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? Birleşme partisi öncesinde potaya giden isim kim oldu?

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Gönüllüler oldu. Toplanan ada konseyinde Gönüllüler takımı için SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında ada oylamasına geçildi ve gitme adayını belirlemek için isimler yazıldı. Oylamadan Ayşe, Hanzade ve Aleyna Çalışkan’ın isimleri çıktı. Bu isimler arasında isimler aynı sayıda yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan,birlikte eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu avantajı kazanan Ünlülerin seçimi sonrasında dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, engelleri kıra kıra parkuru geçtiler. Finalde ise çekiç atarak üç seramiğin kırılması gerekiyordu. İki takım da bu kritik dokunulmazlık almak istiyordu. Kıran kırana mücadele içinde geçen oyunda karşılıklı alınan sayılar ile devam etti. Kıyasıya mücadelede 10-7 skorla 2. dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam yarışmacıların çok sevdiği Anlat Bakalım oyunu ekrana geldi. İki yarışmacının yasaklı kelimeleri kullanmadan en çok kelimeyi bilme çabası kahkahalar içinde izlendi. Yarışmada damga vuran ikili Ünlülerden Öykü – Melis, 10 kelime bilerek oyunun rekorunu kırdılar. Ünlülerin önde götürdüğü oyunda Gönüllüler, son anda aldıkları sayılar ile skoru 7-6 yaptı. Böylece Anlat Bakalım oyununu kazanan Gönüllüler takımı, club sandviç yemeye hak kazandılar.