Survivor’da eleme adayı kim oldu? 20 Mart Survivor 2021’de eleme potasına giren yarışmacı

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam birleşme partisi öncesinde kritik dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, dengede durmaya çalıştı. 20 Mart Survivor 51. bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde 1. eleme adayını belirlemek zorunda kaldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 00:49
Değiştirme Tarihi: 21.03.2021 00:49
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 20 Mart Survivor 2021’de eleme potasına giren yarışmacı

TV’in sevilen yarışması Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor’ın 20 Mart Cumartesi bölümünde dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler oldu. Kaybedilen dokunulmazlık sonrasında Ünlülerden eleme adayı belirlendi. Peki, Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam Ünlüler, birleşme partisi öncesi kritik bir oylama yapmak zorunda kaldı. Yarışmacılar, eleme potasına girmesini istedikleri kişinin ismini yazdı. İsmi yazılan yarışmacılar Çağrı, Gonca ve İlayda oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Gonca, ilk eleme adayı oldu.

AYŞE VE ALEYNA’YA YENİ VOLEYBOL MAÇI TEKLİFİ!

Survivor 2021’de ada konseyinde Acun Ilıcalı, Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu’na yeni bir voleybol maçı teklifi yaptı. Acun Ilıcalı, bu ikiliye karşı oynanan iki voleybol maçını kazanmıştı. Bu akşam, final voleybol maçı için şöyle bir teklif yapıldı: Ayşe ve Aleyna’ya karşı Acun Ilıcalı ile birlikte oynayacak kişiyi seçme şansı verdi. Ayşe ve Aleyna’nın seçtiği isim Ünlüler takımından İlayda oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam tam bir denge mücadelesi verildi. Büyük bir silindir üzerinde rakibini düşürmek isteyen yarışmacılar arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Birleşme partisine kalmak isteyen Ünlüler ve Gönüllüler, strateji, taktik ve dengeler karşılaştı. İki olanın takımına sayıyı kazandırdığı oyunda heyecan dorukta idi. Gönüllüler takımı, iyi başladığı oyunda skoru 7-2 yapmayı başardı. Ünlülerin üst üste aldığı sayılar ile fark bire kadar indi. Devamında en iyilerin karşılaştığı dokunulmazlık oyununda başarılı olan takım Gönüllüler oldu. Böylece 10-7 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam market oyunu için takımlar üçer yarışmacı ile parkura çıktı. Devasa küpü bu üç yarışmacı parkurda tüm engelleri aşırmaya çalıştı. Finalde ise atıcı, yan yana dizilmiş beş adet küpü toplarla düşürmeye çalıştı. Market oyunu müthiş bir mücadele içinde geçti. Haftalık erzak paketini almak isteyen iki takımın mücadelesi nefes kesti. Yarışmacıların varını yoğunu ortaya koyduğu oyunda Gönüllüler, 10-7 skorla market oyununu kazandı. Market oyununu kazanan Gönüllüler takımı, tereyağı, salça, makarna, kuru soğan olan erzak paketini aldı.