Survivor’da eleme adayı kim oldu? 20 Haziran Survivor 2021’de haftanın 2. eleme adayı belli oldu!

Survivor’da bu akşam haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor 2021’de ikinci dokunulmazlık oyunu, seyir keyfi yüksek mücadelelere sahne oldu. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban, Survivor’da haftanın 2. eleme adayını belirledi. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 21.06.2021 00:20
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 20 Haziran Survivor 2021’de haftanın 2. eleme adayı belli oldu!

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ve güreş challenge heyecanı yaşandı. 20 Haziran Pazar günü ekrana gelen Survivor 124. bölümde kıran kırana geçen dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazandı. Kritik dokunulmazlığı kazanan İsmail, eleme potasına giren 2. ismi ada konseyinde açıkladı. Peki, Survivor’da haftanın 2. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de finale kalacak isimleri belirleyecek dokunulmazlık oyunları nefes kesen mücadeleleri ile ekrana geliyor. Survivor 2021’de ilk dokunulmazlığı Aleyna kazanmış ve Ayşe’yi ilk eleme adayı olarak göstermişti. Bu akşam ise Survivor’da dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban, ikinci eleme adayı olarak Poyraz'ın ismini söyledi.

SURVİVOR’DA GÜREŞ CHALLENGE HEYECANI!

 Survivor 2021’de İsmail Balaban’ın karşısına üç kişi çıktı. Acun Medya ekibinden iddiaya dahil olan üç isimden ilki 2,5 sene grekoromen güreş yapmış Murat Buğra Kılıç idi. İkinci gönüllü Dominikli Miguel idi. Son isim ise çavuş lakaplı Mustafa Çetinkaya idi. Bu üç kişiyle teker teker güreşen İsmail Balaban, tecrübesini konuşturdu ve üç karşılaşmayı da kazandı. İsmail’in en çok zorlayan Mustafa Çetinkaya oldu. İsmail, bu güreş müsabakasını kazanarak temsili madalyanın da sahibi oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de sezon finaline kalmak isteyen yarışmacıların dokunulmazlık mücadelesi nefes kesiyor. Survivor’da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, ilk önce zamana karşı parkurda yarıştı. İlk üç sırayı alan Poyraz, Aleyna ve Ayşe, direkt yarı finale kaldılar. Ön eleme turunda karşılaşan İsmail ile Berkay oldu. Bu turu geçen 3-0 skorla geçen İsmail Balaban, yarı finalde Poyraz’ın rakibi oldu. Yarı finaldeki diğer eşleşmede ise Ayşe ile Aleyna karşı karşıya geldi.

Dokunulmazlık oyununda yarı finalde Aleyna Kalaycıoğlu, 2-0 geriden gelip 5-2 kazandı ve günün ilk finalisti oldu. İkinci finalist ise Poyraz’ı 5-3 yenen İsmail Balaban oldu. Finalde ise kazanan 5-2 skorla İsmail Balaban oldu.

SURVİVOR 2021 FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2021’de bu hafta son beşe kalan yarışmacılar arasında müthiş mücadeleler yaşanıyor. Bu hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında bir yarışmacı elenecek. Kalan dört kişi, İstanbul’daki yarı finale katılacak. İsmail Balaban, yarı final koltuğunu performans oyununu kazanarak elde etti. Survivor 2021 yarı finali 24 Haziran Perşembe, finali ise 25 Haziran Cuma günü ekrana gelecek. Ve Survivor 2021 şampiyonu belli olacak.