Survivor’da eleme adayı kim oldu? 19 Haziran Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu!

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de finale kalmak isteyen beş yarışmacı arasında nefes kesen dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Dokunulmazlığın sahibi olan Aleyna, ada konseyinde eleme adayı tercihini açıkladı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 20.06.2021 00:24
Değiştirme Tarihi: 20.06.2021 00:24
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 19 Haziran Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu!

Sevilen yarışma Survivor 2021, TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Final için geri sayımın başladığı Survivor Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlığı müthiş mücadeleler sahne oldu. Günün başarılı ismi Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor ada konseyinde haftanın ilk eleme adayını söyledi. İşte Survivor Türkiye 2021’de eleme adayı…

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu ile dokunulmazlık oyunu oynandı. Performans oyunu finalini kazanan İsmail Balaban, tüm hafta dokunulmazlık kazandı ve İstanbul’daki yarı final koltuğuna oturmaya hak kazandı. Bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Geriye kalan üç isimden Aleyna’nın tercihi Ayşe, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de beş yarışmacı kaldığı için dokunulmazlık oyunu kuralları değişti. Buna göre sıralama turunda ilk üç isim, yarı finale direkt kalacak, diğer iki isim ön eleme turunda karşılaşacaktı. İlk üç sırayı alan İsmail, Poyraz ve Aleyna oldu. Berkay ile Ayşe ön eleme turunda karşılaştı.

Dokunulmazlık oyununda Berkay’ı yenen Ayşe, yarı finalde İsmail’in rakibi oldu. Yarı finaldeki diğer eşleşme ise Aleyna ile Poyraz oldu. Yarı finalde iyi başlayanlar Ayşe ve Poyraz oldu. Ve skoru 3-1 yaptılar. Fakat geriden gelen Aleyna ile İsmail, 4-3 öne geçmeyi başardı. Sonraki sayıyı alan Poyraz ile Ayşe, skoru 4-4 yaptı. Son karşılaşmada ise kazanan Aleyna ve İsmail, finalde karşı karşıya geldi. Müthiş zevkli geçen final mücadelesini kazanan 5-1 skorla Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 performans oyunu finalinde semboller yarışmacılara can olarak avantaj sağladı. Oyuna yarışmacılar iki canla başladı. Üçer sembolü olan İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun beşer canla performans oyununa başladı. Kıran kırana geçen mücadelelerde Ayşe ve Poyraz, ilk elenen isimler oldu. Sonrasında oyuna veda eden Berkay oldu. Performans oyununda sona kalan isimler İsmail ile Aleyna oldu. Aleyna, üst üste kazandığı karşılaşmalar ile İsmail ile can sayısını eşitledi. Son turda birer canları ile karşılaşan yarışmacılardan kazanan İsmail Balaban oldu ve bu haftayı dokunulmazlık ile kapattı. İstanbul’daki yarı final biletini kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam performans oyununu kazanan isim, bir arkadaşını da ödülden faydalandırabilecek. İstanbul finaline gitmeyi başaran isim, aynı zamanda kremalı mantarlı makarna yiyebilecek.