Survivor’da eleme adayı kim oldu? 18 Nisan Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı kim seçildi?

Survivor’da eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de 15. haftada ikinci dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçti. 18 Nisan Pazar günü mücadeleyi kazanan Gönüllüler olurken Ünlüler takımı bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 72. bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 00:19
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 18 Nisan Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı kim seçildi?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de ikinci eleme adayı bu akşam belirlendi. Survivor Türkiye’nin 18 Nisan Pazar günü ekrana gelen bölümünde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya geçen mücadeleyi kazanan Gönüllüler takımı olunca ada konseyi Ünlüler takımı için toplandı. Konseyde yapılan ada oylamasında Ünlüler takımından eleme potasına giren isim belli oldu. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler takımı oldu. Dokunulmazlığın ikinci ayağını kaybeden Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde ismi yazılanlar; İsmail, Batuhan, Çağrı, İlayda oldu. Bunların arasında adı en çok yazılan İlayda, haftanın 2. Eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu mücadelesi yine çok çekişmeli geçti. Oyunda sakatlıkları nedeniyle Poyraz, Berkay, Çağrı ve Merve yer alamadı. Dokunulmazlık oyunu, deniz üzerine kurulu birçok engelden oluşuyordu. Finalde ise atışlar, karada kurulu mekanizmada yapılıyordu. Üç başarılı basketi atan yarışmacı takımına sayıyı kazandırıyordu. Oyunda başa baş bir mücadele vardı. Gönüllülerin önde götürdüğü oyunda Ünlüler takibi bırakmadı ve skoru 7-7’ye kadar götürdü. Oyunda dengeler bu noktada değişti ve Gönüllüler 9-7 öne geçti. En iyiler mücadelesinde ilk olarak Steven ve Sergen karşı karşıya geldi. Steven, parkur rekoru kıran Sergen’e şans vermedi. Böylece 10-7 skorla Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununu kazandı.