Survivor’da eleme adayı kim oldu? 18 Nisan Survivor 2021’de 2. dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de dokunulmazlık mücadelesi dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Ekranların sevilen yarışması Survivor’da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor Türkiye’de ilk dokunulmazlığı Ünlüler kazanmış, Gönüllüler takımından Dora haftanın ilk eleme adayı olmuştu. 18 Nisan Pazar günü Survivor 72. bölümde kritik 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takım da dokunulmazlığı kazanmak için inanılmaz bir mücadele verdi. Peki, bu akşam 2. dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölüme dair merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2021 23:52
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 00:45

TV8 ekranlarında her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de yarışmacıların adada kalma mücadelesi devam ediyor. Survivor’ın son bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, market oyunu ve dokunulmazlık oyununda karşılaşmıştı. Her iki oyunu da kazanan Ünlüler olmuş, Gönüllüler takımı eleme adayı Dora olmuştu. Bu akşam, 18 Nisan Pazar günü Survivor Türkiye’nin 72. bölümü ekrana geldi. Bu bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Deniz parkurunda kıyasıya mücadele yaşanan oyunda dokunulmazlığı kazanmak için iki takım da tüm güçleri ile savaştı. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım, ada konseyinde eleme adayı çıkarmamanın rahatlığını yaşadı. İşte Survivor 2021 yeni bölüm 2. dokunulmazlık oyunu, eleme adayı, ada konseyi detayları…

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam kritik dokunulmazlık oyunu oynandı. Baştan sona kadar büyük bir mücadele içinde geçen dokunulmazlık oyununda nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Deniz parkuru ile başlayan ve karada atışlar ile sonlanan oyunda seçim avantajını Gönüllüler kazandı. Ünlülerden Çağrı ve Merve, Gönüllülerden Poyraz ve Berkay sakatlıkları nedeniyle oynayamadı. Yüksek tempoda geçen ikinci dokunulmazlık oyununda skor 9-7 olunca en iyiler mücadelesine geçildi. Burada Ünlülerden Melis ve Sergen, Gönüllülerden Steven ve Ayşe parkura çıktı. İlk karşılaşmada Steven, Sergen'i yendi. Böylece 10-7 skorla dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlık sembolünü ise günü beşte 4 yapan Steven aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyi toplandı. Ünlüler takımı için SMS halk oylaması yapıldıktan sonra ada oylamasına geçildi. Survivor Türkiye'de Ünlüler takımında yapılan ada oylamasında ismi yazılanlar; İsmail, İlayda, Batuhan, Çağrı oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan İlayda, haftanın 2. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

KOSTÜM TASARLAMA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da sezonun ilk görev oyunu için takımlardan bir kostüm yapılması istendi. Geçen hafta oylama sunulan görev oyununu Ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımının ödülü ise birer dilim havuçlu kek oldu.