Survivor’da eleme adayı kim oldu 17 Ocak? Survivor 2022’de 3. eleme adayı kim oldu, sürgün kampına kim gitti?

Survivor All Star’da haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. 17 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen Survivor 3. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler yine dokunulmazlık mücadelesi verdi. Kıran kırana geçen mücadelede dokunulmazlığı kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Kaybeden takımın konseydeki oylaması ile sürgün kampına giden isim belirlendi. Peki, Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 00:20
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 00:20
Survivor’da eleme adayı kim oldu 17 Ocak? Survivor 2022’de 3. eleme adayı kim oldu, sürgün kampına kim gitti?

Tv8 ekranlarından ilgiyle takip edilen Survivor 2022 All Star’da bu akşam sürgün kampına giden üçüncü isim belli oldu. Survivor All Star’ın ilk haftasında üçüncü dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Gönüllüler takımı için toplanan konseyde potaya girecek ismi belirlemek için oylama yapıldı.

SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star son bölümde dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için konsey toplandı. Bazı sert tartışmaların yaşandığı konseyde üçüncü eleme adayı için isimler yazıldı. En çok oy verilen kişi Gizem Kerimoğlu, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor All Star’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu, yine nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Önce kadın yarışmacıların, sonrasında erkek yarışmacıların oynadığı dokunulmazlık oyunu bayrak yarışına gitti. İlk turda kazanan Ünlüler olurken ikinci turda Gönüllüler kazandı. Bayrak yarışında ise Ünlüler takımı, 3-0 skorla kazandı. Böylece, Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler oldu.