Survivor’da eleme adayı kim oldu? 17 Nisan Survivor 2021’de 1. eleme adayı kim oldu?

 Survivor’da haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında yüksek tempoda geçen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 17 Nisan Cumartesi Survivor yeni bölümde müthiş mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan Ünlüler oldu. Gönüllüler takımı ise bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2021 00:46
Değiştirme Tarihi: 18.04.2021 00:46
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 17 Nisan Survivor 2021’de 1. eleme adayı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu sonrasında ilk eleme adayı belirlendi. Survivor’ın 17 Nisan Cumartesi bölümünde büyük bir çekişme içinde geçen dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için toplanan ada konseyinde eleme potasına giren ilk aday belirlendi. Peki, Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam ada konseyi dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımında ada oylaması sadece erkek yarışmacılar için yapıldı. SMS halk oylaması sonrasında yapılan ada oylamasında ismi yazılanlar; Dora, Steven, Reşat ve Poyraz oldu. Oylamada adı en çok yazılan Dora, Survivor 2021’de haftanın 1. eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde müthiş bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor’da ilk defa oynanan parkurda Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı çok istiyordu. Havuza kurulu parkurda inanılmaz heyecanlı karşılaşmalar, nefes kesen mücadeleler yaşandı. Gönüllüler takımı, oyuna iyi başladı ve dört farklı skoru yakaladı. Fakat Ünlüler takımı oyunu bırakmadı. Geriden geldiği oyunda skoru 8-8’e kadar taşıdı. En iyilerin mücadele ettiği oyunda Ünlüler takımı, 10-8 skorla 1. Dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler market oyununda müthiş bir mücadele verdi. Çok çekişmeli geçen oyunda iki takımda büyük efor sarf etti. Parkurda ikişer yarışmacının yer aldığı oyunda skor 6-6 olunca en iyiler oyunu oynandı. Melis – İsmail ikilisi karşısına Steven – Ayşe çıktı. En iyiler mücadelesinde kazanan Ünlüler skoru 7-6 yaptı ve market oyununu 4 hafta sonra kazanmış oldu. Bu akşam Survivor 2021’de market oyununu kazanan Ünlüler takımının alacağı pakette turşu, yeşil mercimek ve salça bulunuyor. Ayrıca iki başına ikişer sosis kazanacaklar.