Survivor’da eleme adayı kim oldu? 14 Haziran Survivor 2021 dokunulmazlığı kazanan kimi eleme adayı gösterdi?

Survivor’da bu akşam haftanın ilk eleme adayı belli oldu. 14 Haziran Pazartesi günü Survivor Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılar, dokunulmazlığı ve ödülü kazanmak için müthiş mücadele verdi. Dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban oldu ve potaya giren ilk ismi açıkladı. Peki, Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 00:38
Değiştirme Tarihi: 15.06.2021 00:38
Survivor’da eleme adayı kim oldu? 14 Haziran Survivor 2021 dokunulmazlığı kazanan kimi eleme adayı gösterdi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de finale az bir zaman kala heyecan doruğa çıkmış durumda. Survivor’ın 14 Haziran Pazartesi bölümünde ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan isim İsmail Balaban oldu. Acun Ilıcalı’nın final için önemli açıklamalar yaptığı ada konseyinde İsmail, haftanın ilk eleme adayını açıkladı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölümde yaşananlar…

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye yeni bölümde kritik bir ada konseyi ekrana geldi. Üst üste elemelerin yaşandığı, dokunulmazlık mücadelesi verilen Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban, Mavi takımdan bir eleme adayı çıkaracağını söyledi. İsmail’in eleme adayı tercihi ise Dora oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam bireysel dokunulmazlık oyunu sıralama turu ile başladı. Son altı yarışmacı arasındaki sıralama turunda bazı kurallar değişti. Zamana göre en iyi iki süreyi yapan yarışmacılar, yarı finale direkt geçti. Diğer dört yarışmacı öne eleme turu oynadı. Daha önce yarı finalde üç olan kazanıyordu. Bu akşam ise beş olan finale kaldı.

Sıralama turunda 1. İsmail, 2. Poyraz oldu. Bu isimler yarı finale direkt kalırken ön eleme turunda Dora – Berkay, Ayşe – Aleyna eşleşti. Bu turda Ayşe Aleyna’yı 3-0 ile geçti. Dora ise Berkay’ı yenerek ilk defa yarı finale kaldı. Yarı finalde Dora ile İsmail, Ayşe ile Poyraz eşleşti.

Yarı final turunda Ayşe, Poyraz’ı 5-0 yenerek günün ilk finalisti oldu. İsmail ile Dora eşleşmesi ile müthiş bir heyecan içinde geçti. Dora, rakibi karşısında 4-2 gibi iki farklı skoru elde etti ve finale çok yaklaştı. Fakat İsmail Balaban, mücadeleyi 5-4 kazanarak Ayşe’nin rakibi olmayı başardı.

Dokunulmazlık oyunu finalinde ise Ayşe ile İsmail Balaban karşılaştı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen karşılaşmayı kazanan 5-1 skorla İsmail Balaban oldu. Böylece, İsmail haftanın ilk dokunulmazlık kolyesini alan isim oldu.