Survivor’da eleme adayı kim oldu? 10 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlık ve market oyununu kim kazandı?

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 2021’de yeni haftanın market oyunu ve 1. dokunulmazlık oyunu müthiş mücadelelere sahne oldu. Yarışmacılar, erzak paketini ve dokunulmazlığı kazanmak için tüm güçleri ile yarıştı. Tansiyonun yüksek olduğu ada konseyinde ise dokunulmazlığı kaybeden takımdan eleme adayı çıkarıldı. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2021 01:00
Değiştirme Tarihi: 11.04.2021 01:26

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de 14. haftada potaya giren isim belli oldu. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, çeyrek finale giden yolda önem kazanan dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele verdi. Market oyunu ve dokunulmazlık oyunu sonrasında toplanan ada konseyinde tansiyon yine yüksekti. 10 Nisan 2021 tarihli Survivor yeni bölümde ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı? Market oyununu kim kazandı? İşte Survivor 66. bölüme dair detaylar…

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de 14. haftanın market oyununu 7-4 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Bu hafta erzak paketinde kuru fasulye, salça ve soğan yer alıyordu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele vardı. Parkurda denge tahtası, havuz gibi birçok engel vardı. Bu engelleri tek tek aşan yarışmacılar, finalde artı şeklindeki semboller ile dört totemi devirmeleri gerekiyordu. Oyunda iyi başlayan Gönüllüler oldu. Fakat geriden gelen Ünlüler takımı, rakibi ile arasındaki farkı açtı. Ve epey uzun süre 3 farklı skoru korudu. Günün sonunda mücadeleyi 10-5 skorla kazanan Ünlüler takımı, dokunulmazlığı kazandı.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da ada konseyi, bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, ada konseyinde oylamaya gitti. İsmi yazılanlar; Dora, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu idi. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, 1. eleme adayı oldu.