Survivor’da eleme adayı kim oldu? 10 Haziran Survivor 2021’de haftanın 2. eleme adayı

Survivor 2021’de bu hafta haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlık oyunlarının hız kazandığı Survivor’da ilk eleme adayı Batuhan idi. 10 Haziran Survivor 2021 yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan Berkay oldu. Ve ada konseyinde gözler Berkay’a çevrildi. Onun söylediği isim ise izleyenleri şok etti. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 23:56
Değiştirme Tarihi: 11.06.2021 00:31

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de kıyasıya mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. 10 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde yarışmacılar bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Çok çekişmeli geçen oyunda kazanan Berkay oldu. Berkay, konseydeki konuşmaları ile şaşkınlık yarattı. Peki, Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? İşte ada konseyinde yaşananlar…

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021 yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan isim Berkay oldu. Berkay, ada konseyinde final dörtlüsü olarak düşündüğü isimler olduğunu ve bu isimler dışındaki kalanları eleme adayı olarak söyleyeceğini açıkladı. Berkay'ın eleme adayı olarak gösterdiği Aleyna Kalaycıoğlu, bu haftanın 2. eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu, parkurdaki engelleri ile yarışmacıları çok zorladı. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacılar, parkurdaki türlü denge engellerini aşmaları, sonrasında bir puzzle’ı çözüp son olarak sembolleri devirmeden üç başarılı top atışı yapmaları gerekiyordu.

Zamana karşı yarışmacıların tek tek çıktığı turda en iyi dereceyi yapan Ayşe, yarı finale direkt kaldı. İlk turda Poyraz – Aleyna, Batuhan – Dora, İsmail – Berkay eşleşmesi parkura çıktı. Yarı finale kalan isimler Aleyna, Batuhan, Berkay idi. Batuhan – Ayşe, Berkay – Aleyna eşleşmesi yarı finalde karşılaştı.

Dokunulmazlık oyununda bu akşam finalistler Berkay ile Batuhan oldu. Finalde Berkay, Batuhan’ı 5-1 yenmeyi başardı. Böylece, bugün dokunulmazlığı kazanan isim Berkay oldu.