Survivor’da eleme adayı kim oldu? 1 Mayıs Survivor 2021’de market oyunu ve dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam market oyunu ve dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşanıyor. Çeyrek finale az bir zaman kala Survivor’da dokunulmazlık oyunu, yarışmacıların kaderini belirlemeye devam ediyor. 1 Mayıs Cumartesi Survivor’da haftalık erzak paketini kazanmak için mücadele eden Ünlüler ve Gönüllüler, sonrasında 1. dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Survivor 81. bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanan ada konseyinde en az bir eleme adayı belirlendi. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu ve dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 02.05.2021 00:35
Değiştirme Tarihi: 02.05.2021 00:47

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı mücadelesi devam ediyor. Çeyrek final öncesinde rekabetin iyice kızıştığı Survivor’da bu akşam önce market oyunu oynandı. Yarışmacılar, haftalık erzak paketi için kıyasıya mücadele verdi. Sonrasında dokunulmazlığın ilk ayağında deniz parkurunda nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. 1 Mayıs Survivor 2021’in 81. bölümünde son olarak ada konseyi toplandı ve dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama ile eleme adayı belirlendi. Survivor’da market oyununu, dokunulmazlık oyununu kim kazanacak, eleme adayı kim olacak merak ediliyordu. İşte Survivor Türkiye yeni bölüme dair detaylar…

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da yeni hafta başladı ve takımlar, bu akşam market oyununda karşılaştı. Takımlara, Anlat Bakalım oyunu sonrasında verilen hediye, bu akşam oynanan market oyunu puzzle örneği idi. Market oyununda iki takımdan parkura üçer isim çıkıyordu. Bu yarışmacılardan birisi benchten iki arkadaşına puzzle'ı doğru yapmaları için yönlendiriyordu. Aynı zamanda bu yarışmacı, atıcı idi. Puzzle tamamlandıktan sonra atışlara yüzerek geliyor ve ufak kaleye iki halkayı sokmaya çalışıyordu. Yedide bitecek market oyununa Ünlüler takımı çok iyi başladı ve 5-1 üstünlüğü yakaladı. Sonrasında Gönüllüler takımı üst üste sayılar alarak farkı bire indirdi. Son iki oyunu alan Ünlüler takımı skoru 7-4 yaptı ve market oyununu kazandı.

Bu akşam market oyununu kazanan takım; patates, domates, soğan, bezelye olan erzak paketini kazanmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da dokunulmazlık oyunu öncesi avantaj oyununa çıkıldı. Ünlüler takımı Batuhan ve Melis, Gönüllüler Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu bayrak yarışına çıktı. Seçim avantajını kazanan takımı, yapılan atışlar belirledi. Müthiş mücadeleyi kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de son iki yarışmacı öncelikle çeyrek finale kalmak için mücadele ediyor. Dokunulmazlığı kazanmanın öneminin daha da arttığı bu zamanlarda oyundaki rekabet, heyecan ve mücadele iyice arttı. Dokunulmazlık oyununa Merve ve Dora, sakatlıkları nedeniyle çıkamadı. Bu akşam, Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler, deniz parkurunda dokunulmazlık için varlarını yoklarını ortaya koydular. Nefes kesen karşılaşmaların ekrana geldiği oyun yüksek tempoda geçti. Denize kurulan ve ilk kez oynanan parkurda zipline, denge tahtası gibi birçok engelin aşılması ve finalde küplerle üç sembolün devrilmesi gerekiyordu. Parkurdaki mücadelede skordaki denge 5-5'e kadar devam etti. Sonrasında Gönüllüler takımı, üst üste sayıları kazanarak dört farklı üstünlüğü ele geçirdi. Batuhan'ın kazandığı sayı ile Ünlüler takımı skoru 9-6 yaptı. Sonra oyunda Berkay ile İsmail'in mücadelesinde nefesler tutuldu. Müthiş mücadeleyi kazanan Berkay olunca Gönüllüler takımı, 10-6 skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde önce SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında ise ada oylamasına geçildi. Ada konseyinde yazılan isimler İsmail ve Sergen oldu. Sergen'in adı üç kere yazıldığı için haftanın ilk eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.