Survivor’da eleme adayı kim oldu? 1 Mayıs Survivor 2021'de ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor 2021’in 1 Mayıs Cumartesi bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı oldu ve konseyde bir arkadaşlarını ismini yazmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 02.05.2021 00:53
Değiştirme Tarihi: 02.05.2021 01:24

Büyük bir heyecanın ve mücadelenin yaşandığı Survivor 2021’de bu akşam ilk eleme adayı belirlendi. Survivor Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde bir eleme adayı yazmak zorunda kaldı. 1 Mayıs Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? İşte Survivor’da bu akşam ada konseyinde yaşananlar…

SURVİVOR’DA 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bugün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde gitme adayı için oylarını kullandı. Oylamada Sergen'in üç, İsmail'in 2 kere adı yazılmıştı. Bundan dolayı Sergen, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu, takımların ilk defa oynayacağı bir parkurda oynandı. Deniz üzerine kurulu uzun parkurda zipline, denge, hareketli platformların yer alıyordu. Müthiş mücadelede skorda karşılıklı alınan sayılar nedeniyle denge vardı. 5-5’e kadar bu şekilde devam eden oyunda Gönüllüler takımı, üst üste sayılar alarak skoru 9-5 yaptı. 10-6 skorla dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de market oyunu yine takım olarak oynandı. Market oyununda çözülecek dev puzzle’ın örneği geçen Anlat Bakalım oyununda takımlara verilen hediyeden çıkmıştı. Survivor 2021’de market oyunu için üçer yarışmacı parkura çıktı. Bir kişi benchten iki arkadaşına puzzle’ı yapmaları için yönlendirme yapıyordu. Anlatıcı olan bu kişi aynı zamanda atıcı idi. Puzzle bittikten sonra atıcı yüzerek atış alanına gidiyor ve minyatür kaleye iki halka atışı yapmaya çalışıyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler takımı, dört farklı skoru elde etti. Gönüllüler takımı, aradaki farkı kapatıp bire indirse bile Ünlüler takımı, 7-4 skorla market oyununu kazanan takım oldu.