Survivor’da eleme adayı kim oldu? 5 Haziran Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Her bölümü büyük ilgiyle izlenen Survivor 2021’de bu akşam yeni dönem başladı. Finale giden yolda yarışmacılar bugünden itibaren bireysel mücadele verecek. Son sekize kalan isimler arasında, 5 Haziran Cumartesi Survivor yeni bölümde ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor Türkiye’nin 111. bölümünde kadın ve erkek yarışmacılar, ilk defa karşı karşıya geldi ve birebir dokunulmazlığı kazanmak için mücadele verdi. Heyecanın dorukta olduğu Survivor yeni bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan isim, haftanın ilk eleme adayını belirledi. Peki, bu akşam Survivor’da bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 1. bireysel dokunulmazlık oyunu ve ada konseyinde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2021 23:22
Değiştirme Tarihi: 06.06.2021 00:57

TV8 ekranlarından heyecanla izlenen ve takip edilen yarışma Survivor 2021’de finale geri sayım başladı. Survivor Türkiye’de bu akşam ekrana gelen 111. bölümle birlikte yeni dönem başladı. Aynı adada yaşamaya başlayan Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıların bireysel mücadelesi bu akşam start aldı. 5 Haziran Cumartesi Survivor 2021 yeni bölümde haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Son sekize kalan yarışmacılar, dokunulmazlık oyununda bireysel olarak yarıştı. Kadın ve erkek yarışmacılar, parkurda eşleşti ve ortaya nefes kesen karşılaşmalar çıktı. Kıyasıya mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, eleme potasına girmesini istediği ismi söyledi. Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu yeni bölümle birlikte belli oldu. İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar ve tüm gelişmeler…

SURVİVOR’DA BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Aleyna Çalışkan’ın elenmesi ile son sekize kalan yarışmacılar belli oldu. Aynı kampta başlayan yarışmacılar, bu akşam ilk defa bireysel dokunulmazlık oyununa çıktılar. Erkek ve kadın yarışmacıların rakip olacağı oyunda dokunulmazlığı kazanmak için kıran kırana mücadeleler yaşandı. Bireysel dokunulmazlık oyununda ilk tur zamana karşı yarış şeklinde idi. Sonrasında sıralamaya göre 1-8, 2-7, 3-6 ve 4-5 şeklinde eşleşmeler oldu. Bu eşleşmeler arasında üç olanın kazanacağı düellolar yapıldı. Elemeler sonrasında kalan dört isim aynı şekilde yarıştı. En son kalan iki isim arasında final oyunu oynandı ve böylece dokunulmazlığı kazanan isim belirlendi.

SIRALAMA TURU

Bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar tek tek parkura çıktı ve zamana karşı yarıştı. Yarışmacıların parkuru bitirdiği süreler ve sıralama şu şekilde oluştu.

1. Berkay: 50.10
2. İsmail: 59.92
3. Batuhan: 1.01.31
4. Steven: 1.04.14
5. Aleyna: 1.08.82
6. Dora: 1.23.46
7. Ayşe: 1.24.08
8. Poyraz: 1.24.50

İLK TUR EŞLEŞMELERİ

Sıralama turu sonrasında ilk tur eşleşmeleri belli oldu. Buna göre Berkay - Poyraz, İsmail - Ayşe, Batuhan - Dora, Steven - Aleyna ilk turda karşı karşıya geldi. Üç olanın kazanacağı bu turda alınan sonuçlar şöyle;

Berkay - Poyraz: 1-3
İsmail - Ayşe: 3-1
Batuhan - Dora: 3-0
Aleyna Kalaycıoğlu - Steven: 0-3

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

Bireysel dokunulmazlıkta yarı finale kalan isimler Poyraz, Batuhan, Steven ve İsmail oldu. Bu turda Batuhan - Steven, İsmail  - Poyraz karşı karşıya geldi. Günün ilk finalisti Steven'ı 3-0 yenen Batuhan oldu. Diğer finalist ise İsmail'i 3-0 yenen Poyraz oldu

FİNAL TURU VE DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN

Bireysel dokunulmazlık oyunu final turunda Batuhan ve Poyraz eşleşti. Finalde Batuhan'ı 5-0 yenen Poyraz, dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR'DA AİLELER ARASI GERGİNLİK!

Survivor yeni bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıların aileleri ile ilgili bir konuyu gündeme getirdi. İki yarışmacının ailesinin sosyal medyada bizi üzecek derecede aktifler. Survivor Panorama ve Survivor Ekstra programlarında bazı sert eleştiriler yapılabilir.
Bu iki yarışmacıya aileleri ile görüşme hakkı vereceğim. Yarışmacılardan ricam, bizi rahat bırakmaları...

Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ilk isim Aleyna oldu. Aleyna'nın annesinin kızının yarışmadan çekilmesini istediğini belirtti.

İkinci yarışmacı ise Ayşe'nin ailesi olduğu açıklandı. İki yarışmacının aileleri arasında gerilim olduğunu söyledi. Bu gerilimin de ailelerin geldiği günde söylenen bir sözün yanlış anlaşılmasından kaynaklandığını belirtti.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de başlayan yeni dönemle birlikte üç bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında üç eleme adayı çıkacak. Bu eleme adayları, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim tarafından söylenecek. Fakat eleme adayı olan bir isim eğer iki dokunulmazlık kazanırsa potadan çıkacak. Yapılan SMS oylaması ile bu isimler arasında en az oyu alan yarışmacı, Survivor’dan elenecek.

Survivor'da bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan Poyraz, kararımı duygusal olarak vereceğim dedi. Poyraz'ın eleme adayı olarak söylediği isim Aleyna oldu. Aleyna, Survivor 2021'de haftanın ilk eleme adayı oldu.