Survivor’da düelloyu kim kazandı? Survivor 2021’de Batuhan – Poyraz, Aleyna – Ayşe challenge mücadelesi!

Survivor’da bu akşam düello heyecanı yaşandı. 30 Mayıs Survivor 2021’de Batuhan ve Poyraz ile Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe arasında challenge’lar ekrana geldi. Ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, kıran kırana bir mücadele verdi. Peki, Survivor’da düelloyu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 21:22
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 22:02

Sevilen yarışma Survivor 2021 yeni bölümde oynanan iki challenge mücadelesi ekrana geldi. Survivor’da kalan on isim arasında seyirci oylaması ile eşleşmeler belirlendi. Bu akşam, 30 Mayıs Survivor 106. bölümde Batuhan – Poyraz ve Ayşe – Aleyna Kalaycıoğlu düellosu oynandı. İşte Survivor challenge – düello oyunu detayları…

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam düelloları kazanan isimler; elektronik mağazada 15 bin liralık çek kazanacak.

AYŞE – ALEYNA DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Ayşe ile Aleyna Kalaycıoğlu düellosunda final atışlarında ilk önce çubuk atışı ile dizili topları düşürme, sonrasında ise Amerikan futbolu topu ile üç başarılı basket atışı yapıldı. İlk atışı Ayşe, ikinci atışı Aleyna seçmişti. İlk dört karşılaşmayı kazanan Ayşe oldu ve skor 4-0 oldu. Sonrasında Aleyna, iki oyunu kazanarak farkı ikiye indirdi. Yedinci karşılaşmayı kazanan Ayşe, 5-2 skorla düelloyu kazanan isim oldu.

BATUHAN – POYRAZ DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Günün ikinci düellosunda Poyraz ile Batuhan karşı karşıya geldi. Parkurda atışlarda seramik atışını Batuhan, basket atışını Poyraz seçmişti. İkili arasındaki müthiş mücadelede 5-0 skorla kazanan Poyraz oldu.