Survivor’da düello oyununu kim kazandı? 27 Mayıs Survivor 2021 Berkay – Dora ve İsmail – Steven düellosu

Survivor 2021’de düello oyununu kazanan yarışmacılar belli oldu. Seyirci oylaması ile belirlenen eşleşmelerden Dora – Berkay ve Steven – İsmail düellosu ekrana geldi. 27 Mayıs Perşembe günü düelloları kazanan yarışmacılar, ödülün sahibi oldu. Peki, bu akşam düello oyununu kim kazandı? Düello oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2021 00:22
Değiştirme Tarihi: 28.05.2021 00:40

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam düello oyunu heyecanı yaşandı. Survivor yarışmacıları için yapılan anketle belirlenen iki eşleşme, Survivor 104. bölümde karşılaştı. 27 Mayıs Perşembe Survivor yeni bölümde Berkay – Dora ve Steven – İsmail düellosu nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Günün sonunda düello oyununu kazanan isimler, ödülü kazandı. İşte Survivor düello oyunu detayları…

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam düelloları kazanan isimler; elektronik mağazada 15 bin liralık çek kazanacak.

BERKAY – DORA DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da günün ilk düellosunda Berkay ile Dora karşı karşıya geldi. Hız parkuru olarak adlandırılan parkurda yarışmacılar tüm engelleri aşıp finalde iki farklı atış yapması gerekiyordu. Düello oyununda final atışları yarışmacıların seçtikleri atışlar idi. Küp atışını Dora, halk atışını Berkay seçmişti. Düello oyununu 5-0 kazanan Berkay oldu.

İSMAİL – STEVEN DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Survivor’daki diğer challenge’da Steven’ın seçtiği atış iki labut devrilecek ve iki tane de kaleye gol atılması, İsmail’in seçtiği atışı ise dört başarılı halka atışı idi. Çok çekişmeli geçen oyunda İsmail’in burnunun kanaması herkesi korkuttu. Fakat yapılan müdahale sonrasında oyuna devam edebildi. Bu düelloyu 5-3 skorla kazanan Steven oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu ilk defa oynanan bir parkura çıktılar. Mavi takım, 5-1 yapınca ödülün tadını bakma şansını yakaladı. Ödül oyunu ikinci yarısında karşılıklı alınan sayılar vardı. Mavi takım, rakibi ile aradaki farkı korumayı başardı. Ve 7-3 öne geçti. Sonrasında Kırmızı takımın aldığı sayılar ile farkı kapattı. Ve skor 7-7 oldu. Sonrasında alınan karşılıklı sayılar ile skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı.

Ödül oyununda bayrak yarışı, bir kadın bir erkek yarışmacı ile değil dörde dört oynandı. Finalde altı basketin atılacağı bayrak yarışında atıcılar Poyraz ile Batuhan idi. Poyraz, seri bir şekilde altı basketi attı. Ve mavi takım, 10-9 skorla ödül oyununu kazandı.