Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor Türkiye’de dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Bu akşam, Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, klasik bir oyunda karşı karşıya geldi. 28 Şubat Pazar Survivor 37. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu daha çok güce dayanan bir oyundu. Yarışmacılar, gittikçe artan ağırlığı taşımaya çalıştı ve güçlerini sonuna kadar kullandı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 28.02.2021 23:02
Değiştirme Tarihi: 28.02.2021 23:02
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam 2. dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Sürpriz sonuçların yaşandığı, müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda heyecan dorukta idi. İki takım yarışmacıları da konseyde seyirci olmak, eleme adayı çıkarmamak için performanslarını sonuna kadar zorladı. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım rahat bir nefes aldı. Peki, 28 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununda iki takımdan tutucu olarak birer erkek ve kadın yarışmacı belirlendi. Bu isimler Ünlülerden İsmail – Merve, Gönüllülerden Yunus Emre – Aleyna ikilisi oldu. Kalan diğer yarışmacılar parkuru ellerinde kum torbaları ile aşıp rakip takımın sepetlerine atmaya çalıştı. 50 kilo ile başlayan ağırlıkta ünlüler 82, Gönüllüler 84 kilo olduğu sırada Yunus Emre – Aleyna ikilisi daha fazla tutamadı. Böylece Ünlüler, dokunulmazlık oyununda seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ayrı bir heyecan yaşattı. Survivor’ın klasiği sayılan oyunda tutucu olan yarışmacıların sepetlerine rakip takım yarışmacıları ikişer kiloluk kum torbalarını parkuru aşıp atmaya çalıştı. Erkek yarışmacılar 36, kadın yarışmacılar 18 kilodan oyuna başlıyordu. Oyunda çok sürpriz sonuçlar yaşandı. Tutucu erkek ise kalan erkek yarışmacılar, kadın ise diğer kadın yarışmacılar kum torbalarını atmaya çalıştı. Rakip takımın sepetine ne kadar çok kum torbası isabet ederse sayıyı almak şansı o kadar yükseliyordu. Bu müthiş mücadele sonunda 10’a 6 skorla dokunulmazlığı kazanan Ünlüler oldu. Dokunulmazlık sembolünü İsmail Balaban aldı.