Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Haziran Survivor’da sıralama oyununu kazanan isim

Survivor’da finale çok az bir zaman kala dokunulmazlık oyunlarının önemi her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor 2021’de bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, zorlu bir dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Haftanın ilk eleme adayının belirleneceği dokunulmazlık oyununda, iki takım yarışmacıları da, bireysel olarak mücadele etti. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Haziran Survivor’da sıralama oyununu kazanan isim.

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2021 22:44
Değiştirme Tarihi: 09.06.2021 22:44
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Haziran Survivor’da sıralama oyununu kazanan isim

Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu adeta izleyenleri ekran başına kilitledi. Survivor 2021’in izleyicileri bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını merak ediyor ve internet üzerinden sorgulamalarını sürdürüyor. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bu akşam haftanın ilk eleme adayının kendi takımlarından çıkmaması adına mücadele etti. Son ana kadar süren dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Haziran Survivor’da sıralama oyununu kazanan isim.

HAFTANIN İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye 2021’de bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça heyecan seviyesi yüksek bir dokunulmazlık oyunu için mücadelelerini verdi. Finale çok az bir zaman kala kendi takımlarından birinin eleme potasına girmemesi için savaşan yarışmacılar, parkurda adeta kan ter içinde savaştı. Son ana kadar süren mücadeleyi kazanan isim dokunulmazlık sembolünü boynuna taktı. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim mavi takımdan Poyraz oldu ve ada konseyinde bir eleme adayı belirleme hakkı kazandı.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam ve Ayşe Yüksel oldu. Bu üç isim için Pazartesi akşamı halk oylaması yapıldı. Bu oylamanın sonucu bu akşam belli oldu. SMS oylamasına göre rakiplerine göre daha az oy alan Steven, Survivor 2021 hayallerine veda etti.