Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 8 Mayıs Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Yeni haftaya yeni takımlar ile dokunulmazlık oyunu oynandı. Yeni kurulan Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk kez dokunulmazlık mücadelesi verdi. Çok çekişmeli geçen oyunda sinirler gerildi ve İsmail, Dora’nın üzerine yürüdü. Peki, 8 Mayıs Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte Survivor yeni bölüm dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2021 23:31
Değiştirme Tarihi: 09.05.2021 00:20

Her bölümü ile farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık mücadelesi vardı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yeni takımlar karşı karşıya geldi. Bu oyun, aynı zamanda Mavi takım ile Kırmızı takımın ilk dokunulmazlık oyunu idi. Yarışmacılar, çeyrek finale kalabilmek için dokunulmazlığı kazanmayı çok istiyordu. 8 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelen Survivor 87. bölümde dokunulmazlığı kazanan takım eleme adayı çıkarmaktan kurtuldu. Survivor 2021 ilk dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi takım ve Kırmızı takım, ilk defa bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyunu için seçim avantajını kazanan takım Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlık oyununda yarışmacıları zorlu bir parkur bekliyordu. Su kaydırağı ile başlayan parkurda finalde kum torbası ile dört küpün düşürülmesi gerekiyordu.

Dokunulmazlık oyununda en iyiler mücadelesinde ilk karşılaşmada tansiyon yükseldi. İsmail Balaban, Dora’yı yenerek skoru 8-8 yaptı. Sonrasında Dora’nın “Delikanlı gibi sevin” sözleri İsmail Balaban’ı çok sinirlendirdi. Dora’nın üzerine yürüyen İsmail’i arkadaşları zor sakinleştirdi.

Son iki oyunda Merve ve Poyraz’ın aldığı sayılar ile Mavi takım, 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde market oyununda Mavi takım ile Kırmızı takım karşı karşıya geldi. Oyuna takımlardan ikişer yarışmacı parkura çıktı. Bu iki yarışmacı, tahtadan kafes içinde parkurdaki engelleri aşarak yol üzerindeki topları topladı. Ve finalde atıcı olan yarışmacı, topları üç sepete basket atmaya çalıştı. Oyunda çekişme ve heyecan yüksekti. Başa baş giden market oyununda skor 6-6 olunca bayrak yarışına gidildi. Normal oyuna göre altı basketin atılması gereken bayrak yarışında Kırmızı takımdan İsmail – Berkay, Mavi takımdan Poyraz – Steven oynadı. Atıcılar ise Berkay ile Poyraz idi. Bu karşılaşmayı kazanan Kırmızı takım 7-6 skorla market oyununu kazandı.