Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 31 Ocak Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor Türkiye’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu büyük heyecana ve mücadeleye sahne oldu. 31 Ocak Pazar akşamı ekrana gelen Survivor’ın 17. bölümde havuz ortasındaki minderde yastık savaşı yapıldı. Kritik dokunulmazlık oyununda müthiş mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 22:08
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 22:49

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de kıran kırana dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu olması nedeniyle iki takım açısından çok büyük önem taşıyordu. Su ortasındaki minderde kuralın olmadığı yastık savaşında Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları müthiş bir mücadele ortaya koydu. Günün sonunda kazanan ise kritik bir dokunulmazlığı kazanmış oldu. İşte 31 Ocak 2021 tarihli Survivor 17. bölüm dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVİVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de avantaj oyunu, öncesinde oynanan oyunla aynı parkurda oynanıyordu. Aynı parkur üzerinde erkek – kadın yarışmacılardan üçer kişi seçilerek bayrak yarışı şeklinde yapılıyordu. Erkekler ve kadınlar arasında oynanan bayrak yarışında 2 puanı elde eden takım avantajı kazanıyordu. Bu akşam ise dokunulmazlık oyunundan ve farklı parkurda oynandı.

Avantaj oyununda yarışmacılar, ellerinde taşıdıkları bir platform üzerindeki topu dengede tutmaya çalışıyordu. Bunun yanında yarışmacılar, Murat Ceylan’ın komutuyla hareket ediyordu. Erkeklerde kazanan Gönüllüler, kadınlarda ise Ünlüler olunca oyun finale kaldı. İki takım birer yarışmacı seçti. Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Reşat çıktı. Finalde iki top taşımaları gerekiyordu. Ve bir topu düşüren kaybedecekti. Oyunun başında topu düşüren Reşat olunca avantaj oyununu kazanan Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de 2. dokunulmazlık oyunu tam bir güç oyunu idi. Su ortasındaki minder üzerinde ellerindeki yastıklar ile rakiplerini suya itmek için uğraştı. Kuralın olmadığı oyunda yere bilerek kendini yere atan yarışmacı, cezalı olarak kenardan başladı. Heyecanla izlenen dokunulmazlık oyununda Çağrı ile Dora’nın mücadelesi yarım kaldı. Dora’nın kaşının yarılması sonrasında Doktor Metin Kuş müdahale etti fakat oyuna devam edemeyeceğini belirtti.

2. dokunulmazlık oyununa hızlı başlayan takım Ünlüler oldu. Bir oyunun iptal olduğu dokunulmazlık oyununda Ünlüler, 6-2 öne geçti. Gönüllüler, üç oyun üst üste kazanınca skoru 6-5 yaptılar ümitlendiler. Fakat sonraki iki oyunu alan Ünlüler farkı yine açtı ve skoru 8-5 yaptı. Gönüllüler yine iki sayı alarak oyuna ortak oldu. Fakat Ünlüler aldığı iki oyun ile skoru 10-7 yaptı ve ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.